DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Учитель з Чернівців навчатиме освітян створювати серіал про цифрову грамотність

Учитель з Чернівців навчатиме освітян створювати серіал про цифрову грамотність

Учитель з Чернівців навчатиме освітян створювати серіал про цифрову грамотність


Вчитель історії та суспільних дисциплін Чернівецької гімназії №3 Микола Попадюк став тренером освітнього серіалу із цифрової грамотності для вчителів.

Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише molbuk.ua.

{reklama}

"Якщо ви - вчитель, то цей серіал саме для вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним", - йдеться на сайті Цифрової освіти.

У серіалі йтиметься про те, як ефективніше організовувати заходи, зберігати та створювати файли, автоматично оцінювати завдання учнів та результативно організовувати роботи в группах.

"Для цього є безкоштовні онлайн-інструменти. Які та як ними користуватися? Розберімося разом із вчителями Миколою Попадюком і Тетяною Ткаченко!", - йдеться на сайті.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад