У Чернівцях комунальники врятували собаку, який впав у глибоку яму

Новини Чернівців / пригоди
983
0
У Чернівцях комунальники врятували собаку, який впав у глибоку яму

У Чернівцях співробітники Центру стерилізації тварин врятували собаку, який потрапив у глибоку яму.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив керівник Центру Артем Жук, пише molbuk.ua



За його словами, декілька днів тому тварина потрапила в глибоку яму, де його підгодовували охоронці території.

"Отримали заявку, одразу виїхали на місце події. Завдяки оперативним діям бригади ловців комунального підприємства — собаку врятовано, в подальшому буде обстежена ветеринарами і стерилізована", – повідомив Жук.



Раніше повідомлялося, що у Чернівцях почне працювати служба пошуку тварин ''Альфа''.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.