У Чернівцях митрополит УПЦ МП судиться з газетою через статтю про свої статки

Новини Чернівців / новини
1 951
0
У Чернівцях митрополит УПЦ МП судиться з газетою через статтю про свої статки

У Чернівцях сьогодні не відбулося засідання суду щодо апеляційної скарги на рішення за позовом митрополита Чернівецького та Буковинського Мелетія до редакції газети "Час".

Як передає кореспондент molbuk.ua, слухання перенесено на 11 вересня у зв’язку з відсутністю судді.



Раніше Першотравневий райсуд Чернівців зобов’язав газету "Час" опублікувати спростування щодо публікації видання, де було вказано, що митрополит володіє п’ятьма автомобілями та двома квартирами у Чернівцях.

Натомість шеф-редактор "Часу" Петро Кобевко не погодився із таким рішенням суду і подав апеляційну скаргу.

Чергове засідання суду в цій справі мало відбутися сьогодні в апеляційному суді о 12.30.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.