Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 510
0
Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»

У Чернівцях сьогодні в Мармуровій залі ЧНУ відбувся студентський "Ярмарок вакансій".

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, понад 20 роботодавців запропонували найрізноманітніші професії для студентів.



Серед пропозицій були і підробітки, і сезонна роботу, і вакансії повної зайнятості. Мінімальна зарплатня коливалась від 4000 грн для підробітків до 6000 грн за роботу на постійній основі.

Потребували працівників на заводі комплектації автомобілів, касирів, менеджерів, офіціантів, адміністраторів готельна-ресторанного бізнесу, працівників сфери IT, робітників поліції та у галузі юридичної справи. Також пропонувались робота і стажування за кордоном.

Більшість відвідувачів були приємно вражені організацією заходу і хоч щось, але змогли для себе пригледіти. Одними з таких були Дарія та Анастасія, вони навчаються за спеціальністю "Історія та археологія", а на "Ярмарок вакансій" прийшли шукати підробіток на 3-4 тисячі гривень за місяць.
“Ми знайшли підробіток касиром на чотири години на день”, - розповідають дівчата.

Студент філологічного факультету Максим закінчує четвертий курс, тому вже задумується про майбутню професію: “Шукаю роботу на довготривалу перспективу. Хотів би отримувати мінімум 6000 грн.”, - зізнався Максим.

Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»

Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»

Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»

Потребують касирів та офіціантів: у ЧНУ відбувся «Ярмарок вакансій»


"Ярмарок вакансій" за організації студентського самоврядування проходить вже всьоме. Залучають багато відомих компаній Чернівців та інших міст України, що дає можливість для працевлаштування багатьом студентам і випускникам ЧНУ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.