Олег Винник дасть стадіонний концерт у Чернівцях

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
5 824
0
Олег Винник дасть стадіонний концерт у Чернівцях

У Чернівцях 6 червня 2019 року відбудеться концерт відомого українського виконавця Олега Винника.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці артиста, пише molbuk.ua



Зазначається, що турне Винника складатиметься із стадіонних концертів, тож очевидно, що виступ відомого співака відбудеться на стадіоні "Буковина".

"У 2019 році Олег Винник приїде до вашого міста, щоб презентувати нову концертну програму "Роксолана". Перша частина всеукраїнського туру артиста пройде на стадіонах і літніх майданчиках. Про старт продажу квитків ми повідомимо додатково", - йдеться у повідомленні.

Олег Винник дасть стадіонний концерт у Чернівцях


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.