Буковинські лучники відзначилися у Львові на кубку України у приміщенні.
"У командній першості наші жінки здобули срібло. Нагороди отримали Тетяна Дорохова, Лідія Січенікова та Олена Онуфрійчук. Чоловіча команда отримала бронзу. Серед переможців Іван Кожохар, Ігор Омельченко та Влад Черкез", - повідомила заслужений теренер України Наталя Єгорова.
У Львові змагання відбувалися серед найсильніших в Україні. Участь бради 70 чоловіків і 66 жінок.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
24-11-2018, 18:24
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 417