На Буковині чоловік за бійку з поліцейським сплатить штраф

Новини Чернівців / новини
2 184
0
На Буковині чоловік за бійку з поліцейським сплатить штраф


Новодністровський міський суд ухвалив рішення оштрафувати громадянина на 1700 гривень за те, що він опирався затриманню поліцейським і намагався їх побити.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстру судових рішень.
3 серпня 2018 року, близько 23 год. 30 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння неподалік кафе-бару в м. Новодністровськ чоловік влаштував із своїм товаришем словесну суперечку, що перейшла у бійку. На зауваження прибувших за викликом працівників поліції обвинувачений не відреагував. Коли поліцейський запропонували йому пройти до патрульного автомобіля, обвинувачений відштовхнув поліцейського, висловлюючись на адресу останнього нецензурною лайкою. Коли поліцейський намагався заспокоїти бійку серед чоловіків, один з них схопив поліцейського за формений одяг і зірвав нагрудний жетон та пошкодив одяг.

Незважаючи на попередження поліцейського продовжував опиратися законним вимогам поліцейського, а тому його було попереджено про застосування фізичної сили. Після застосування працівниками поліції кайданок чоловік намагався ногами нанести удари поліцейському

В судовому засіданні обвинуваченийсвою вину у вчиненому визнав. Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700, 00 грн. в дохід держави.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим