Онкодиспансер у Чернівцях отримав новий рентген-терапевтичний апарат

Новини Чернівців
1 073
0
Онкодиспансер у Чернівцях отримав новий рентген-терапевтичний апарат

Чернівецький обласний онкологічний диспансер отримав новий рентген-терапевтичний апарат "Терад-200".

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА, його придбали за кошти обласного бюджету, вартість апарата понад 10 мільйонів гривень, пише molbuk.ua.

"За допомогою цього обладнання зможемо на сучасному рівні лікувати злоякісні та доброякісні пухлини шкіри, підшкірної клітковини та кісток", – каже головний лікар Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру Ілля Тащук.

За його словами, у закладі понад 15 років не працювало обладнання для проведення глибокої та середньої рентген-терапії. З цієї причини опромінення виконували стареньким апаратом для короткофокусної терапії 1967 року випуску.

Найближчим часом буде здійснено монтаж і запуск обладнання та навчання роботі на ньому персоналу закладу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують