RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » Мариновані, в'ялені, фаршировані. П'ять швидких рецептів приготування помідорів на зиму

Мариновані, в'ялені, фаршировані. П'ять швидких рецептів приготування помідорів на зиму

У кожної господині є власні рецепти зимових заготівель. Ми ж пропонуємо вам спробувати щось новеньке.

Сайт molbuk.ua зібрав кілька простих рецептів смачних консервованих помідорів.

1. Помідори половинками

Маринад на 10 літрових банок: 3,5 л води, 400 мл оцту, 400 г цукру, 3 ст.л. солі кам'яної.

Приготування:

Приготувати 10 літрових банок. На дно кожної покласти суцвіття кропу, перець чорний та духмяний горошком, зубчики часнику, кілька кружалець звичайної ріпчастої цибулі, 2 ст.л. олії.

Маринад довести до кипіння.

Зверху викласти порізані на половинки помідори. Залити охолодженим маринадом і стерилізувати 20 хв. від моменту кипіння, закрити металевими кришками. Банки перевернути догори дном та вкрити покривалом, залишити до повного охолодження.

Мариновані, в'ялені, фаршировані. П'ять швидких рецептів приготування помідорів на зиму

2. Помідори, фаршировані часником

На 3-літрову банку: 2 кг червоних твердих помідорів, 2 головки часнику, 1 лавровий листок, 3-4 гвоздики, 3-4 горошини духмяного перцю, 5-6 горошин чорного перцю, 2-3 листочки м'яти, кориця на кінчику ножа.

Для маринаду: 1 склянка цукру (250 мл), 1,5 ст.л. солі з гіркою, 1 маленький пекучий перець, 80 мл 9% оцту.

Приготування:

На дно банки викласти лавровий листок, перці, м'яту, корицю. Зверху щільно викласти помідори, фаршировані часником. Для цього з боку плодоніжки вирізати у помідорів невеликий конус і вставити порізаний на пластинки часник.

Залити киплячою водою. Витримати 10 хвилин. Злити. Додати цукор, сіль, пекучий перець. Прямо в банку влити оцет і залити киплячим маринадом. Закатати. Щільно загорнути і залишити на добу до повного остигання.

Читайте також: Як приготувати огірки на зиму за дві години: 3 нестандартні рецепти

3. Зелені мариновані помідори

2 кг зелених помідорів, 2-3 ріпчастих цибулі, 2-3 стручки гострого перцю, 40 г кропу, 40 г листя хрону, 2-3 листка смородини.

Для маринаду (на 3 л води): 700 мл оцту, 350 г цукрц, 250 г солі, 10 шт. гвоздики, 10 горошин чорного перцю, 10 горошин духм'яного перцю, 5 шт. лаврового листя.

Приготування:

Помідори миємо, цибулю чистимо і розрізаємо на половинки. Укладаємо помідори в банки, між ними кладемо цибулю, гострий перець, кріп, листя хрону та смородини.

З води, оцту, цукру, солі та спецій робимо маринад, доводимо до кипіння. Заливаємо закип'яченим маринадом помідори, щільно закупорюємо банки і прибираємо в холодне місце.

Мариновані, в'ялені, фаршировані. П'ять швидких рецептів приготування помідорів на зиму

4. В'ялені помідори

1 кг томатів (найкраще підходить сорт "сливка"), 10 г солі, 250 г цукру, 300 г рафінованої оливкової олії, 5 г меленого чорного перцю, сухі орегано та базилік за смаком.

Приготування:

Помідори, потрібно вибирати невеликого розміру, стиглі, солодкі, але пружні. Помідори вимити, нарізати на половинки.

В олію додати трави, щоб вже почали віддавати аромат. Всипати помідори, ретельно перемішати, щоб кожна половинка була в олії.

Викласти на застелене пергаментом деко помідори. Змішати цукор, сіль, перець, посипати кожну половинку.

Відправити в духовку при температурі 100 ℃, бажано з обдувом, на 3-5 годин, періодично привідчиняйте дверцята духовки, щоб швидше випаровувалась волога.

Щоб перевірити готовність: 1) притиснути тильною стороною ложки помідорку, якщо сік не виділяється значить готово; 2) якщо краї шкірки завернулися всередину.

Коли помідори готові, залишіть остигати у вимкненій духовці, потім перекласти в стерилізовану банку і залити оливковою олією. Олія має повністю покрити томати. Зберігати у щільно закритій банці в холодильнику.

Читайте також: Як зробити морозиво в домашніх умовах: 5 простих рецептів

5. Помідори у власному соці

На 1 трилітрову банку: помідори в банку – 1,5-1,7 кг; помідори на сік – 2-2,5 кг; сіль – 4 ч. л; цукор – 4 ч.л; часник – 2 зубці; лавровий лист – 2 шт.; перець горошком – 5-6 шт.

Приготування:

Поскладайте в помиті, стерилізовані банки помідори.

Помідори на сік пропустіть через м’ясорубку з насадкою для томатів або соковижималку.

Вилийте отриманий сік у каструлю, додайте сіль, перець, цукор, лавровий лист, часник доведіть до кипіння і проваріть ще 10 хв. Потім залийте гарячим соком банки з помідорами накрийте металевими кришками і поставте стерилізувати 20 хв.

Закручуйте металевими кришками і переверніть до повного вистигання помідорів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Марина Кавкало
10-08-2018, 18:29
Коментарів 0 Переглядів 4 485

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.