У Чернівцях може з’явитися Почесне консульство Латвії

Новини Чернівців / політика, влада
1 773
0
У Чернівцях може з’явитися Почесне консульство Латвії

У Чернівцях голова ОДА обговорив питання щодо створення у місті Почесного консульства Латвійської Республіки з Надзвичайним та Повноважним послом цієї країни.

Як повідомляє прес-служба ОДА, сьогодні Олександр Фищук зустрівся з Юрісом Пойкансом, пише molbuk.ua

"Перш за все, посадовці обговорили можливість створення в Чернівцях Почесного Консульства Латвійської Республіки. Усі необхідні процедури для цього приблизно триватимуть два роки. У свою чергу, Олександр Фищук запевнив Надзвичайного та Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні про максимальне сприяння органів виконавчої влади області для пришвидшення відкриття Почесного Консульства", - йдеться у повідомленні прес-служби.

"Ця подія стане новими поштовхом для поглиблення співпраці між нашими країнами у різних галузях. Для нас важливий обмін досвідом у сферах освіти, медицини, туризму, а також ведення підприємницької діяльності", - цитує прес-служба слова Фищука.

У Чернівцях може з’явитися Почесне консульство Латвії

У Чернівцях може з’явитися Почесне консульство Латвії


Посадовець висловив подяку керівництву Латвійської Республіки за підтримку України у складний для неї час.

"Чотири роки тому Україна обрала для себе європейський вектор розвитку і ми впевнено крокуємо до втілення мети – покращення життя для її мешканців. Буковина – унікальний багатонаціональний край, де здавна співіснували у мирі та злагоді представники різних національностей та віросповідань. Але найбільше наше багатство – це люди – талановиті та працьовиті", - сказав голова ОДА.

Водночас Юріс Пойканс запропонував керівництву області та міста відвідати Латвійську Республіку та перейняти досвід у самоврядуванні, медицині, житлово-комунальному господарстві, будівництві об'єктів соціальної сфери, лісового господарства.

"Щодо співпраці в освітній сфері, то профільні міністри України та Латвійської Республіки за останній час двічі зустрічалися щодо освітньої реформи, зокрема щодо питання національних меншин. У професійно-технічному навчанні ми намагаємося запровадити так звану "німецьку модель". Зараз працюємо над вирішенням питання трудової міграції, і знаю, що ця програма відома і на Буковині", - сказав посол.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

22:40
Магнітні бурі: прогноз на ці вихідні, 22–23 лютого
22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
16:17
Каратисти Буковини виступили на молодіжному Чемпіонаті Європи
15:59
У Чернівцях відбудеться автопробіг на підтримку військовополонених та безвісти зниклих
15:46
Буковинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики
15:38
Колишній голова "Оператора ГТС" отримав підозру: він втік за кордон
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм