Виконавчий продюсер Суспільного назвав «токсичними» концерти Іво Бобула та Миколи Мозгового

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
3 153
0
Виконавчий продюсер Суспільного назвав «токсичними» концерти Іво Бобула та Миколи Мозгового

Продюсерка, дочка композитора-пісняра Миколи Мозгового Олена Мозгова висловила обурення, що виконавчий продюсер суспільно-політичного напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Михайло Смуток назвав у листі її концерти "токсичними програмами ЦК" ("Центрального каналу", який мовить на Київ і Київську область). У НСТУ пояснили, що весь музичний контент потрібно узгоджувати з департаментом розважальних програм і що така процедура є на всіх телеканалах.

Своє незадоволення Олена Мозгова висловила у себе на сторінці у Facebook, опублікувавши скріншот листа Михайла Смутка, пише Детектор Медіа.

"Він (Михайло Смуток – Ред.) вважає вечори пам'яті тата, вечори в яких звучать його пісні, в яких співають найкращі артисти України, токсичними! Чуєте ви, "команда-реформаторів", той канал, який ви зробили, за наші гроші, дивитись можете тільки ви самі, тому що ви нічого, навіть приблизно не зробили такої якості, яка б вас наблизила до рівня світової ТВ-цивілізації. Вечори пам'яті Миколи Мозгового показували і показуватимуть найкращі канали України, а те що ви зробили за бюджетні гроші таким не є", – написала Олена Мозгова.



У листі є перелік програм, які "точно не будуть" на Центральному каналі (ЦК). Серед них – "концерти і кліпи Поплавського, Павліка, Мозгової, Білоножків, Бобула та інших до узгодження з Кольцовою".

Виконавчий продюсер Суспільного назвав «токсичними» концерти Іво Бобула та Миколи Мозгового


Михайло Смуток в електронному листі від 27 грудня 2017 року, розісланого колегам у НСТУ, зазначив, що компанія не буде продовжувати угоду зі "Службою розшуку дітей", "Стоп корупції" і "7 чудес України". Окрім того, буде припинено вихід програм "Гетьманська кухня", "Що ж ми за народ такий", "Студентський квиток", "Український клуб".

Членкиня правління НСТУ, відповідальна за розважальний напрям діяльності, Олександра Кольцова відповіла на закид Олени Мозгової у коментарях під постом.

"З викладеного листа свідчить, що музичний контент на всіх каналах Суспільного (UA: Перший, UA: Культура, ЦК, обласні ТРК, Промінь, УР-1) дійсно узгоджується з департаментом розважальних програм, що доволі логічно – саме ми цим опікуємось. Якщо у вас, як у виробника, є концерт, який, на вашу думку, має з'явитись на Суспільному мовнику – ви можете його надати на розгляд. Процедура розгляду така сама, як на інших каналах – спочатку будь-яку програму розважального напрямку розглядає музична редакція, потім програмний відділ, юридичний відділ", – пояснила Олександра Кольцова.

Вона зазначила, що "оскільки кількість /якість/цільова аудиторія музичного матеріалу має відповідати стратегії мовника, позиціонуванню канала, цільовій аудиторії каналу, а весь суспільний мовник змінюється, то логічно, що весь музичний матеріал наново проходить ревізію".

Пані Кольцова повідомила, що у НСТУ не надходили пропозиції щодо трансляції концертів виробництва Олени Мозгової. Вона запропонувала продюсерці подати заявку через платформу "Потрапити на Суспільне".

"Я особисто не маю нічого проти традиційної естради на суспільному мовнику, оскільки вона відображає смаки певної дорослої аудиторії, але маю зазначити – ми не толеруємо подібних скандалів і спроб силоміць "поставити" певних артисті в ефір, через депутатів, звернення, прохання впливових друзів – все це більше не працює, немає значення про яких артистів йдеться – естрадних, рок, поп, дитячих колективів,особливо, зважаючи на те, що ви навіть не пропонували ваш концерт нам", – додала вона.

Олена Мозгова, на запрошення Олександри Кольцової написати заявку, відповіла, що не подавала, не пропонувала, і не збирається. "Нікому не дозволю називати програми, які я створюю, тобто концерти пам'яті Миколи Мозгового, а саме про них йдеться у цьому листі, називати "токсичними"", – зазначила Олена Мозгова.

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв повідомив колективу "Київська регіональна дирекція" ("Центральний канал" і "Голос Києва", які мовили на Київ і Київську область) про припинення діяльності Київської філії НСТУ. Після того телеканали Центральний канал і "UA:Культура" стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції НСТУ.

Перед тим, у липні 2017 року, радіостанцію "Голос Києва" перевезли на вул. Хрещатик, 26, де працює редакція "Українського радіо". "Голос Києва" тепер входить до складу "Українського радіо".

19 вересня 2017 року "Центральний канал" почав мовити з ефірної апаратної №5 з телецентру на вул. Мельникова, 42. Телеканал, який раніше входив до складу Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і мав редакцію на вул. Хрещатик, 26, зайняв 11 поверх телецентру.

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за суспільно-політичний напрямок, Роман Вінтонів повідомив, що все мовлення "Центрального каналу", окрім ранкового шоу та новин, в майбутньому буде переведено на зовнішнє виробництво.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
17:00
Хотів купити інструмент: на Буковині аферисти видурили у чоловіка 56 тисяч
16:40
В Міненерго звернулись до українців: що варто зробити кожному
16:20
В Коордштабі розповіли, хто для РФ в пріоритеті на обмін і чому не видають "азовців"
16:15
Діти в гуртку технічного конструювання створюють пристрої для військових
16:00
Ліквідація наслідків атаки на ЧАЕС триває дев’ятий день: яка ситуація
16:00
Названо найкорисніший десерт, який повинні їсти українці
15:40
Чи готовий Зеленський підписати угоду про корисні копалини: джерело Sky News повідомило деталі
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм