До Дня міста у Чернівців з’явиться ще одне місто-партнер

Новини Чернівців / політика, влада
2 273
0
До Дня міста у Чернівців з’явиться ще одне місто-партнер

21-22 липня у Чернівцях з робочим візитом перебувала словенська делегація, яку очолювали мер міста Блед Янез Файфар (Janez Fajfar) та керівник компанії "RIKO" Янез Шкрабєц (Janez Skrabec).

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Візит мав дуже практичний характер – відомий словенський бізнесмен, який вже вдруге відвідав Чернівці, привіз з собою групу з впровадження екологічних проектів, спеціалісти якоїі ретельно оглянули майданчики та дослідили стан місцевих каналізаційно-очисних споруд (КОС), а також провели робочу зустріч з керівництвом КП "Чернівціводоканал" та департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

На експертному рівні відбулась професійна розмова щодо шляхів, форм та термінів реконструкції існуючих КОС, а також перспективного проекту видобутку та використання біогазу.

Згодом Чернівецький міський голова, мер міста Блед та керівник компанії "RIKO" також провели спільну робочу зустріч. Сторони домовились про урочисте підписання під час Дня міста Чернівців партнерської угоди з містом Блед, дійшли згоди щодо використання великого міжнародного досвіду планування та реалізації проектів в області екології, технологічного обладнання та енергетики компанії "RIKO" у Чернівцях, визначили інвестиційні об’єкти та інтереси фірми RIKO у м.Чернівцях, а також узгодили формат спільної робочої групи з супроводження майбутніх інвестиційних проектів.

Олексій Каспрук детально зупинився на проблемах, над вирішенням яких працює місто, та запросив Янеза Шкрабєца до продовження пошуку спільних інвестиційних рішень, зокрема, у комунальній сфері.

Під час перебування у Чернівцях словенська делегація відвідала Інститут термоелектрики Національної Академії наук та Міністерства освіти та науки України. Про основні досягнення та практичні напрацювання у цій перспективній галузі гості дізнались від директора інституту, академіка Національної академії наук Україні Лук’яна Анатичука.

Перемовини з керівником фірми RIKO провів також голова постійної комісії міської ради з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму, депутат міської ради Андрій Брязкало.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сьогодні Буковина попрощається із двома захисниками
11 червня, 2025
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач