У теплокомуненерго пояснили, чому чернівчанам не будуть встановлювати лічильники тепла безкоштовно

Новини Чернівців / новини
2 291
0
У теплокомуненерго пояснили, чому чернівчанам не будуть встановлювати лічильники тепла безкоштовно

Прилади обліку тепла у чернівецьких багатоповерхівках не будуть встановлювати безкоштовно.

Про це журналісту molbuk.ua повідомив начальник “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук.

Він пояснив, що тим, хто не встановить лічильники за програмою співфінансування, повну вартість лічильника доведеться оплачувати впродовж п’яти років. Орієнтовна вартість лічильника тепла - 35-65 тисяч гривень.

- Є закон, що з наступного року всі будинки повинні мати пристрої обліку тепла. Ми повинні виконувати закон, - каже Олександр Меленчук. - Програма співфінасування встановлення лічильників діє не перший рік, але не всі чернівчани спромоглися це зробити. Тому зробимо за них.

Мешканці можуть або встановити лічильник за 20 відсотків вартості, або ми його встановимо і впродовж п’яти років люди будуть виплачувати його повну вартість нашому підприємству. У сумі вийде більше, ніж би мешканці сплатили кілька сотень гривень один раз. Тому закликаю чернівчан активно взятися за роботу, а не чекати опалювального сезону і потім нарікати на тарифи та платіжки.

Олександр Меленчук зазначив, що безкоштовно лічильники не можуть встановити, бо це не закладено у тарифі.

- Деякі чернівчани стверджують, що теплокомуненерго має встановлювати лічильники за власні кошти. Але цього робити не будемо, бо у нас встановлення лічильника не закладено у тариф, тому грошей не це не маємо, - запевняє Олександр Меленчук. - Чернівчани повинні зробити перший крок — піти написати заяву у департамент ЖКГ і встановити лічильник дешевше, ніж це потім зробить наше підприємство.

Нагадаємо,що на брифінгу мер Олексій Каспрук повідомив - у Чернівцях приладами обліку тепла до кінця року мають бути забезпечені усі багатоквартирні будинки.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм