RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Досягаю мрій, бо ніколи не сумніваюся у собі»: фітнес-тренер із Чернівців про свою історію успіху

«Досягаю мрій, бо ніколи не сумніваюся у собі»: фітнес-тренер із Чернівців про свою історію успіху

Чернівчанка Оксана ТОНЕНЧУК (псевдонім – Ксю Буено) займається танцями вже 17 років. Захоплюється також аеробікою та фітнесом. Починала з того, що вела гурток танців та степ-аеробіки, винаймаючи спортзали у школах та інших закладах міста, пише molbuk.ua

На той момент у неї був стартовий капітал у розмірі тисячі доларів. У дівчини практично не було вихідних, вона працювала щодня. Створила шоу-балет, який виступав на корпоративах та різноманітних заходах. Винайшла напрямок fitness-stretch, створений на базі вправ із художньої гімнастики, розтяжок та класичної хореографії, адаптованих для людей, які ніколи не займалися гімнастикою. Заснувала школу підготовки фітнес-інструкторок. А з часом орендувала приміщення та відкрила власну мережу танцювальних студій. Для цього їй знадобилося близько восьми тисяч доларів.

"Чоловіки звертають увагу на тіло, а не на одяг"

Нині Оксана організовує фітнес-тури Карпатами та в інші країни (Сейшельські острови, Домінікана, Кіпр, Єгипет, Філіппіни, Сингапур, Куба...) Під час цих "фітнес-турів з Ксю Буено" жінки відпочивають, тренуються, харчуються здоровою їжею. "Наші учасниці протягом десяти днів пробігають 78 кілометрів! Тоді як вдома ми звикли ходити з машини до офісу, в гастроном, до будинку, від дивана до холодильника... Чи не замало?" – вважає 30-річна Оксана.
Її секрет успіху – багато працювати і не жаліти себе.

– Хочете схуднути, підтягнутися, навчитися добре володіти своїм тілом, вивчити улюблений стиль танцю, – треба наполегливо працювати! – переконана Оксана. – Мінімум тричі на тиждень по півтори години. Хочете швидко та кардинально себе змінити – треба працювати по п’ять-шість разів на тиждень по півтори години. Не буває дива. Не буває такого – позаймалися по годині двічі на тиждень і через місяць стали богинею пляжу. Цей міф придумали маркетологи для розкрутки фітнес-центрів. Почитайте біографії відомих танцівників, гімнасток. Ніде ви не знайдете: "я займалася три години на тиждень, а потім мене взяли солісткою балету". Менше їжте, менше витрачайте гроші на одяг та куражі, більше займайтеся собою. Замість чергової пари джинсів краще придбайте абонемент до спортзалу. Хлопці не звертають уваги на бирку на штанах – вони бачать підтягнуте тіло, пружні стегна та красиву поставу.

"Сиділа на дієтах, які не давали результату"

Із дитинства Оксана знала, що її покликання – танці.

– Маленькою по чотири години займалася музикою. Це було рішення батьків, – пригадує Оксана Тоненчук. – Закінчила музичну школу – і пішла на танці. Спочатку займалася тричі на тиждень по півтори години. У перехідному віці набрала зайву вагу і записалася на аеробіку. Це ще плюс тричі на тиждень по дві години. Через рік я вже виглядала нормально (та не ідеально). Потім мене взяли до танцювального колективу. Загалом 15 годин на тиждень танців та аеробіки! А потім понеслося: тренер з аеробіки, стрип-пластики, потім власна танцювальна студія... Паралельно майстер-класи та змагання... А ще – народження синочка. Насправді усе це можна вдало поєднувати.

Нині Оксана в ідеальній формі.

"Було, що я важила 72 кілограми, сиділа на безглуздих дієтах, які не давали результату. Купувала балахони на розмір більше, щоби здаватися стрункішою, – розповідає жінка. – А потім я почала тренуватися по п’ять разів на тиждень по дві-три години. А ще пізніше я припинила закидати у свій організм сміття у вигляді чіпсів та сухариків. І почала отримувати неймовірне задоволення від руху, танців, спорту".

Як тримати вагу. Поради від Ксю Буено

1. Завжди необхідно снідати.
2. Спорт. Жінкам можна займатися фітнесом, аеробікою, йогою. Головне – постійно міняти види фізичних тренувань, оскільки з часом організм адаптується до навантажень і перестає на них реагувати. Відповідно вага застигає в "мертвій точці". У період інтенсивних занять фізкультурою розхід калорій підвищується на 20-30 відсотків.
3. Вживати велику кількість рідини – золоте правило будь-якої дієти і здорового способу життя. Добовий мінімум – 1,5-2 л води.
4. Відвідувати лазню. Банні процедури стимулюють потовиділення і розщеплення жирів. Їх рекомендовано проводити раз на тиждень. Додатково перед цим можна натерти все тіло сіллю з медом.
5. Налаштувати себе на позитивні емоції і частіше усміхатися. Десятихвилинний сміх спалює до 40 калорій.
Редактор: Галина Олійник
24-06-2017, 17:01
Коментарів 0 Переглядів 5 897


Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.