Чоловік з пришитими пальцями створює орігамі

Новини Чернівців / Життя
2 244
0
Чоловік з пришитими пальцями створює орігамі

Випускник біологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ігор Боднар, якому відрізало пальці внаслідок побутової травми, створює унікальні квіти з паперу.

Чоловік позбувся пальців по необережності, засунувши їх у січкарню, але хірургам вдалося їх пришити. Потім чоловік майже не відчував пальців, тому почав розробляти руки в незвичайний спосіб - створюючи картини та вироби з паперу.

Оскільки чоловік за фахом біолог, він почав створювати саме квіти. Вже за 10 років Ігор Боднар відчув пальці повінстю. А за 20 років Ігор створив понад півтисячі паперових картин.

Тепер його картини виставляють в музеях, а також купують для приватних колекцій жителі Швеції, Бразилії і Польщі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.