Активісти з інших міст розповвіли чернівчанам, як вони вигулюють собак без шкоди довкіллю. Також презентували жетон, що допоможе знайти зниклого домашнього улюбленця. У Чернівцях ці ідеї впроваджуватимуть в життя після обговорення.
Над запуском проектів від активістів з Києва та Львова працюватимуть у Чернівцях. Для початку в місті пропонують встановити так звані зоокомплекси – коробки зі спеціальними пакетами з біодобавками. Такі конструкції пропонують встановити при виході та вході в парки Чернівців. Найдешевший із зоокомплексів коштує 900 гривень. Для початку куплять 30 таких коробок з пакетами.
- У пакетах, куди слід збирати собачі фекалії, міститься спеціальна біодобавка, - розповіла Дар’я Куненко, координатор проекту "Культурний вигул тварин у містах України", презентуючи зоокомплекс. – Ця біодобавка дозволяє пакету розкластися впродовж двох років. Тобто це не звичайний целофаний пакет, взятий з магазину. А такий, що збереже чистоту довкілля.
Віктор Копач, президент ГО "Міжнародні системи реєстрації", запропонував почепити домашнім тваринам спеціальні жетони з QR-кодом. Ці жетони вже практикують львів’яни.
- Якщо хтось зісканує цей QR-код, він зразу потрапить на профіль тваринки. Він зможе побачити і вакцинацію, і всі фактично процедури, - зауважив В. Копач. - Крім того, ми зараз зробили таку функцію, що якщо хтось скануватиме мобільним пристроєм, власнику на телефон чи на пошту, прийде відповідне повідомлення.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
2-03-2017, 13:58
0
2 060