Торік в області судмедексперти зафіксували 115 випадків самогубств. За словами завідувача відділу судово-медичної експертизи трупів бюро судово-медичної експертизи Іллі БЕЖЕНАРА, такі показники не виділяються кількісно у порівнянні з минулими роками.
Найпоширеніший спосіб самогубства – повішання. Проте є винятки. Так, один чоловік застрелився. Для самогубства він навіть зробив саморобний вогнепальний пристрій. Задля самогубства він вклав набій і вдарив палицею по капсулю, аби "самопал" вистрелив. Поранення виявилося смертельним. Знайомі стверджували, що чоловік був колишнім наркоманом.
Наркозалежні люди, за словами Іллі Беженара, рідко чинять самогубства. Натомість пияки трапляються судмедекспертам досить часто. Нерідко накладають на себе руки й ті, хто має смертельні захворювання. Також чимало є психічно хворих. Проте чимало самогубців є здорові як фізично, так і психічно.
Особливо в цій категорії можна виділити молодих хлопців 12-18 років, які чинять самогубства через нещасну любов. Вони зазвичай залишають посмертні записки із проханням нікого не винити у їхній смерті.
Із загальної кількості, близько 90% самогубців – чоловіки. Жінки накладають на себе руки вкрай рідко. Пан Ілля говорить, що, судячи з більшості померлих, чоловіки значно частіше накладають на себе руки через психічні навантаження та відповідальність, з якими вони не здатні впоратися.
Найбільше самогубств чинять у віці 30-40, а також 50-60 років: відповідно 22 та 21 випадок. В інших вікових категоріях кількість самогубців приблизно однакова: від 60 років – 17 випадків, 40-50 років – 16 випадків, 18-30 років – 15 випадків.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
13-01-2017, 16:55
0
1 631