"Щоби зробити у Чернівцях Європу, треба знати, як виглядає Європа", - Каспрук

Новини Чернівців / новини / політика, влада
2 157
0
Щоби зробити своє місто європейським, треба й самому бувати за кордоном, щоби на власні очі бачити всі деталі. На жаль, деякі чиновники не бували за кордоном жодного разу.
"Щоби зробити у Чернівцях Європу, треба знати, як виглядає Європа", - Каспрук

Про це розповів міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК під час TEDx Chernivtsi salon, що відбувся у дворику Ратуші 13 серпня.

- Дуже складно працювати з людьми, які працювали роки в системі, - зізнається О. Каспрук. - Ми всі хочемо жити в європейському місті, мати європейські сервіс, дороги, транспорт, школи. Пригадую першу нараду на посаді міського голови. Зібрав тоді близько 70 керівників управлінь, відділів, комунальних підприємств, департаментів і запитав: хто з вас був за кордоном? Піднялося десять рук. Я сказав: "Турецькі і єгипетські пляжі" не в рахунок". П’ять рук опустилося. При цьому всі вони чудові порядні люди, професіонали. Але виникає питання: як ми можемо зробити європейські дороги, транспорт, садочки, освіту, якщо люди не знають, як це просто наживо має виглядати? Програма "Орел і решка" не дає відповідей на ці питання. Тільки коли ти приїжджаєш у Європу, можеш торкнутися усього і зрозуміти, наприклад, що фасад можна пофарбувати так, щоби не заляпати фарбою тротуар.

Тому, зазначив мер, тепер чиновників намагаються час від часу відправляти на навчання до сусідніх країн.

- Ми дуже активно почали просувати і навчання, і відвідування людьми хоча би наших ближніх сусідів – Румунія, Польща. Бо кудись далі їхати накладно для нашого бюджету.

Нагадаємо, у Чернівцях 13 серпня у дворику Ратуші відбувся перший із п’яти заходів TEDx Chernivtsi salon. На ньому присутні мали змогу послухати кількох відомих спікерів, які ділилися своїм досвідом і поглядами на керування містом.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм