На секретаря міськради Чернівців пропонуватимуть Якимчук, - Мунтян

Новини Чернівців / топ новини
2 507
0
На секретаря міськради Чернівців пропонуватимуть Якимчук, - Мунтян

Хто буде секретарем Чернівецької міської ради, буде залежати від конфігурації, яка складеться.

Про це на зустрічі з журналістами повідомив голова облради Іван Мунтян.

Однак він каже, що Василя Максимюка, як раніше пропонувала "Солідарність", висувати не будуть, а буде голосування по Наталії Якимчук.

- У мене немає такої інформації, що будуть висувати Максимюка, - сказав голова облради. - Спочатку партія його висунула, але потім я отримав іншу інформацію. Буде голосування по Наталії Якимчук.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.