Стоматологічні поліклініки Чернівців можуть стати платними, бо не уклали договори з НСЗУ, - Гусак

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
2 516
0
Стоматологічні поліклініки Чернівців можуть стати платними, бо не уклали договори з НСЗУ, - Гусак

Майже пів сотні медичних закладів Чернівецької області уклали договори з Національною службою здоров`я України. П'ять із них - щодо надання вторинної і третинної медичної допомоги.

Про це повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак у відеозверненні у фейсбуці, пише molbuk.ua.



"Відсьогодні всі наші комунальні медичні установи починають отримувати кошти за договорами з НСЗУ. Наші 47 медичних закладі отримали 218 пакетів медичних послуг. Всього-на-всього 30 пакетів медичної допомоги були відхилені, і можна говорити, що ми маємо потенціал, щоб доопрацювати ці 30 пакетів і збільшити можливість фінансування наших закладів впродовж цього року. на сьогодні ми бачимо, що навіть стаціонарна паліативна допомога, яка раніше не надавалася в Чернівецькій області, так само законтрактована", - повідомила вона.

Чиновниця назвала декілька медзакладів області, які зможуть цього року отримати значно більше фінансування. Наприклад, обласний онкологічний диспансер отримає на 39 млн. грн. більше, обласна лікарня - на 35 млн. грн., лікарня швидкої медичної допомоги - на 34 млн.

Водночас, є два заклади в Чернівцях, які взагалі не уклали договори з НСЗУ - міська стоматологічна поліклініка та дитяча міська стоматологічна поліклініка.

"Це коштуватиме міському бюджету певної суми коштів, аби медичний персонал не залишився без зарплат. Або ж, як варіант, доведеться переводити ці медзаклади на комерційну форму роботи", - додала Гусак.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.