RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Залишилось трохи більше тижня до кінця поточного року. Тож, якщо підбивати його підсумки, можна із впевненістю стверджувати, що він нам поставив більше питань ніж на них є відповідей. Любителі конспірологічних теорій можуть почати вже із дати початку повномасштабних бойових дій. Чому саме 24.02.2022 року? Одразу кидається в очі, що у даті аж п’ять двійок, а якщо розкласти четвірку на дві, то виходить їх цілих шість. Чи не прихована за цим якась магічна ритуальність, адже всім відоме захоплення Путлера шаманами та різними магічними маніпуляціями. Нас хвилює питання, чому у перші декілька тижнів було досить легко захоплена майже третина нашої території, яку тепер із такими зусиллями доводиться звільняти. Так, деякі стверджують, що московія готувалася до війни останніх двадцять років, але я наважуся сказати, що не 20 а всі 70, адже із 50-х років ХХ століття СРСР перебуваючи у стадії холодної війни накопичував незлічені запаси зброї, особливо важкої броньованої техніки тому Рашка стала спадкоємицею всіх цих запасів, а ми звільнялися від того, що дісталося нам.

Тому однозначно були у програшній ситуації. Отож, коли окремі маніпулянти галасливо стверджують, що війна закінчиться чи то до нового року, чи навесні або влітку наступного вони дуже і дуже далекі від реальностей і видають бажане за дійсне. Адже, чи закінчиться війна із визволенням наших окупованих територій, то зовсім не риторичне питання. Ми маємо визволені Київщину, Житомирщину, майже Харківську область, повністю Сумщину та Чернігівщину але це не заважає гатити ворогу по вже визволених територіях та і по всій території України.

Тож мене цікавить питання, чи зможемо ми, як Ізраїль мати свої Голанські висоти, аби відтіснити московитів бодай на триста кілометрів та мати міжнародно визнану і закріплену демілітаризовану зону. Боюсь, що такого не станеться і навіть очищення наших земель від орків не припинить ракетні обстріли. Чи розуміють це наші західні партнери, чи готові вони на демонтаж останньої із найкривавіших імперій? Також не вельми прості питання. Важко уявити собі ситуацію, коли б Гітлеру дозволили відійти на кордони передвоєнної Німеччини і на тому все зупинилось. Адже добре знаємо, що йому не вистачило кількох місяців чи можливо пів-року до створення ядерної зброї.

У Путлера вона є, тож які умови його потенційної капітуляції. Видається таке, що військовому альянсу НАТО не лише не хочеться говорити про це а навіть і думати. Але без відповіді на це головне питання важко спрогнозувати тривалий стабільний мир у Європі та світі. Прикро, що не до війни, а під час війни оборонпром таки створив дрон-камікадже здатний вражати цілі на відстані більше тисячу кілометрів. Але що це за дрон – камікадзе, якщо його планують повертати назад. Називайте це просто ударним дроном але якщо назвали камікадзе то він повинен знищувати ворога та себе. Бо якщо повертатись із віддалі більше тисячі кілометрів потрібно мати значний запас пального а тоді відповідно і зменшується вага бойової частини і отже буде менше враження. Навіть обтяжені санкціями військові Ірану спромоглися розробити цілу низку дронів та ракет різного радіусу дії.

Що заважає нам, країні із ракетними технологіями, які виводять супутники у космос нехай не завтра, нехай після завтра мати свій арсенал і не вигадувати велосипеда чи мопеда камікадзе, який повертається. Його функція одна - долетіти максимально далеко і уразити ціль максимально потужно. Хтось може сказати над цими питаннями є кому думати та вирішувати. Але, якщо ми не будемо їх задавати, то залишимось лише спостерігачами, а перемога можлива лиш тоді, коли спільними зусиллями станемо її співучасниками. Не збавляймо зусиль по допомозі ВСУ, нацгвардії, прикордонникам, іншим силовикам, бо їхня сила та потужність, то найкраща гарантія і нашої спільної безпеки.
22-12-2022, 14:10
Коментарів 0 Переглядів 2 110

Теги -
Блоги
Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році

блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Добігає кінця 2024 рік. Когось він потішив, інших засмутив, але більшість із нас він тримав у напрузі, випробовував на стійкість, давав приводи ставати сильнішими.

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Прийдешній рік ознаменувався історичною подією для нашої держави – у ніч із 31-го грудня на 1-е січня призупинено прокачку російського (сибірського) газу по газотранспортній системі України до Європи.

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.