Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Інші події
3 березня
Художній музей

Художній музей
3 березня, 11.30

Запрошуємо на культурно-мистецький захід, який відбудеться в Чернівецькому художньому музеї 3 березня 2023 об 11.00.з нагоди відзначення 180-річчя від дня народження відомого буковинського художника Епамінонди Бучевського.

Епамінонда Бучевський – автор реалістичних портретів, монументальних розписів храмів, ікон, картин із історичними і міфологічними сюжетами, зображенням побутових сцен,. Митець відомий не тільки на Буковині та в Румунії, але й у багатьох країнах Європи.

Захід із вшанування пам’яті нашого земляка зорганізовано спільно з Державним архівом Чернівецької області. Тож, крім огляду музейних експонатів, а саме – найбільшої у місті колекції оригінальних творів Е. Бучевського, якою володіє художній музей, гості заходу отримають виняткову можливість ознайомитися з архівними документами про життя і творчість митця.

Ми запросили кращих фахівців краю, які поділяться цікавими та пізнавальними розповідями про творчість митця. Значна заслуга в становленні Е. Бучевського як художника належить Буковинській православній консисторії, яка надала йому стипендію для здобуття освіти у Віденській академії мистецтв, а пізніше призначила на посаду єпархіального маляра. Тому для реконструкції цілісної картини життя знаного митця важливо вивчати постать художника в контексті тогочасних історичних подій, а особливо діяльності православної церкви на Буковині. На заході буде присутній найкращий знавець у цій сфері, який поділиться результатами своїх досліджень.

Про нелегку, кропітку, але надзвичайно захоплюючу та творчу працю художника ексклюзивно розповість спеціальний гість, наш талановитий сучасник, який нині створює стінописи та портрети представників вищих санів православної церкви, як це робив в позаминулому столітті його "колега по цеху" Е. Бучевський.

Де саме можна "зустріти" Епамінонду Бучевського в нашому місті? На це питання відповість висококваліфікований фахівець. Адже віднедавна будь-хто може побачити, як виглядав Е. Бучевський і, до речі, не лише він, але і його учень Євген Максимович. І це ще далеко не всі дійові особи оригінального мистецького твору кінця ХІХ ст.. Щоправда розглянути його непросто! Але ми збережемо інтригу…
Завітайте на захід і на Вас чекатиме ще багато чого цікавого і пізнавального!
Сьогодні на екранах

Жанр: комедія, пригоди, мюзикл, фентезі

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30 14:50 17:10

Жанр: комедія

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 18:30

Жанр: жахи

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 19:30

Жанр: трилер, драма

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30

Жанр: трилер, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:30

Жанр: сімейний, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:30

Жанр: трилер, драма

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:40

Жанр: трилер, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:40 18:30

Жанр: історичний

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:10 19:10

Жанр: сімейний, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30 14:20 16:40