Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Інші події
25 травня
Велодень

Соборна площа
25 травня, 17.00
з 16 травня
Зал "Ред"
"Покемон детектив Пікачу"
Сеанси: 10.00, 13.15
"Шахрайки"
Сеанси: 11.40, 20.20
"Джон Уік 3"
Сеанси: 15.00, 22.00
"Месники: Завершення"
Сеанс: 17.15

Зал "Медіа"
"Віллі і таємнича планета"
Сеанси: 16.40,18.15
"Омен"
Сеанси: 19.50, 21.50
з 9 травня
Зал Ред
"Агент Марні"
Сеанс: 10.15
"Покемон детектив Пікачу"
Сеанси: 11.40, 15.05
"Шахрайки"
Сеанси: 13.30, 20.00
"Месники: Завершення"
Сеанси: 16.55, 21.40

Зал Медіа
"Омен"
Сеанси: 19.30, 22.00
з 2 травня
Зал "RED"
"Прокляття Ла Йорони"
Сеанс: 10.40
"Агент Марні"
Сеанси: 12.15, 16.50
"Месники: Завершення"
Сеанси: 13.45, 18.20, 21.30

Зал "Media":
"Глибинне зло"
Сеанси: 19.00, 21.00
Відкритий обласний конкурс декламаторів творів Лесі Українки

Центральний палац культури
6 травня, 13.00
з 25 квітня
Зал "Ред"
"Месники"
Сеанси: 11.10, 16.30, 21.20
"Хеллбой"
Сеанс: 14.25
"Прокляття Ла Йорони"
Сеанс: 19.40
Зал "Медіа"
"Глибинне зло"
Сеанси: 19.30, 21.30
з 18 квітня
Зал "Ред"
"Прокляття Ла Йорони"
Сеанси: 11.30, 20.20
"Шазам"
Сеанси: 13.10, 18.00
"Хеллбой"
Сеанси: 15.30, 22.00

Зал "Медіа"
"Сквот 32"
Сеанси: 18.10, 20:00
з 11 квітня
Зал "Ред"
"Битва за землю"
Сеанс: 10.10
"Кладовище домашніх тварин"
Сеанси: 12.00, 15.50
"Шазам" 3D
Сеанси: 13.45, 20.00
"Хеллбой"
Сеанси: 17.30, 22.10

Зал "Медіа"
"Пустопляс"
Сеанси: 16.20, 19.50
"Сквот"
Сеанси: 18.00, 21.30
з 4 квітня
Зал "Ред"
10:10 Дамбо
11:00 Битва за землю
12:45 Кладовище домашніх тварин
14:35 Шазам
16:50 Дамбо
18:45 Кладовище домашніх тварин
20:25 Шазам
22:40 Битва за землю

Зал "Медіа"
18:00 Давай танцюй
19:50 Пустопляс
21:30 Пустопляс
з 28 березня
Зал "Ред"
"Диво-парк"
Сеанси: 11.30, 15.00
"Дамбо"
Сеанси: 13.05, 18.10
"Пригоди Мії та білого лева"
Сеанс: 16.30
"Битва за Землю"
Сеанси: 20.05, 22.05

Зал "Медіа"
"Давай танцюй"
Сеанси: 19.10, 21.10
з 21 березня
RED
"Королівський коргі" 3D
Сеанс: 13.00
"Диво-парк"
Сеанси: 14.30, 17.55
"Пригоди Мії та білого лева"
Сеанс: 16.00
"Капітан Марвел" 3D
Сеанс: 19.25, 21.35

MEDIA
"Табалуга"
Сеанси: 17.00, 20.20
"Давай танцюй"
Сеанси: 18.30, 21.50
з 14 березня
RED
"Королівський коргі" 3D
Сеанси: 10.05,17.00
"Пригоди Мії та білого лева"
Сеанси: 11.30, 18.25
"Свінгери 2"
Сеанси: 13.10, 22.15
"Капітан Марвел" 3D
Сеанси: 14.50, 20.05

MEDIA
"Табалуга"
Сеанси: 17.15, 20.30
"Повернення Бена"
Сеанси: 18.45, 22.00
з 7 березня
RED
"Капітан Марвел" 3D
Сеанси: 11.15, 14.50, 20.10
"Королівський коргі" 3D
Сеанси: 13.25, 17.00
"Свінгери 2"
Сеанси: 18.25, 22.20

MEDIA
"Повернення Бена"
Сеанси: 18.40, 20.30
з 21 лютого
Зал RED
"Як приборкати дракона 3"
Сеанси: 11.15, 17.00
"Аліта: бойовий ангел"
Сеанси: 14.55, 22.15
"Наркокур’єр"
Сеанси: 12.55, 20.15
"Щасливий день смерті 2"
Сеанс: 18.35

Зал MEDIA
"Секс і нічого особистого"
Сеанси: 18.20, 22.00
"Продюсер"
Сеанс: 20.00
з 14 лютого
"Аліта: бойовий ангел"
Сеанси: 10.40, 16.25, 22.00
"Лего"
Сеанс: 12.45
"Крути 1918"
Сеанс: 14.35
"Смертельний лабіринт"
Сеанс: 18.35
"Щасливий день смерті – 2"
Сеанс: 20.20

Зал "MEDIA"
"Продюсер"
Сеанси: 15.20, 22.10
"Секс і нічого особистого"
Сеанси: 16.40, 20.30
"Зустріч однокласників"
Сеанс: 18.30
з 7 лютого
RED
"Лего" 3D
Сеанси: 10.30, 16.15
"Родина за хвилину"
Сеанс: 12.20
"Смертельний лабіринт"
Сеанси: 14.20, 20.15
"Крути"
Сеанс: 18.20
"Крід II"
Сеанс: 22.00


MEDIA
"Це школа, бро"
Сеанс: 16.00
"Зустріч однокласників"
Сеанси: 18.10, 20.00
з 31 січня
Зал RED
"1+1"
Сеанс: 9.10
"Родина за хвилину"
Сеанси: 11.10, 16.20
"Передчуття"
Сеанси: 13.10, 22.10
"Смертельний лабіринт"
Сеанси: 14.40, 20.30
"Крід II"
Сеанс: 18.20

Зал MEDIA
"Це школа бро"
Сеанс: 15.15
"Зустріч однокласників"
Сеанс: 17.15, 20.10
"Астрал"
Сеанси: 18.45, 21.50
з 24 січня
Зал "Ред"
"Крід II: Спадок Роккі Бальбоа"
Сеанси: 10.00, 22.10
"Марія – королева Шотландії"
Сеанси: 11.15, 22.10
"Передчуття"
Сеанс: 13.15
"Скло"
Сеанс: 14.35
Зал "Медіа"
"Пампушка"
Сеанси: 16.20, 19.50
"Астрал"
Сеанси: 18.25, 21.50
з 17 січня
Зал "Ред"
"11 дітей з Моршина"
Сеанс: 9.15
"Марія королева Шотландії"
Сеанси: 10.40, 18.40
"Скло"
Сеанси: 12.40, 22.50
"1+1: Нова історія"
Сеанси: 14.50, 20.40
"Шлях додому"
Сеанс: 17.00
Зал Medium
"Темне дзеркало"
Сеанси: 15.15, 22.40
"Пампушка"
Сеанси: 17.00, 20.40
"Я, ти, він, вона"
Сеанс: 19.00
«Від Різдва Христового до Йордану»Музей просто неба
13 січня, 12.00-17.00

Сьогодні на екранах
Аладдін

Жанр: фантастика, пригоди

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 10:00 14:50 17:20
Брайтбьорн

Жанр: фантастика, жахи

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 19:40
Весела ферма


Жанр: мультфільм

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 14:20 16:00 17:40
Джон Уік 3

Жанр: трилер, кримінал

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 12:20 21:30
Омен: Переродження

Жанр: жахи

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 19:00
Глибинне зло

Жанр: жахи

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 21:00
Аладдін

Жанр: фантастика, пригоди

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 11:30 14:00 16:30 19:00
Брайтбьорн

Жанр: фантастика, жахи

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 17:50 21:30
Джон Уік 3

Жанр: трилер, кримінал

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 15:20 21:20
Шахрайки

Жанр: комедія

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 13:30 19:30