Етнографічний гуцульський фестиваль "Захарецький гарчик" відбувся вже вшосте. Особливість цього свята в тому, що воно досить домашнє. Одна із засновників фестивалю, Фрозина Том’юк, пообіцяла усім гостям гарний прийом, веселощі та танці. Й справді, на фестивалі не було жодної заорганізованості. Гості й учасники ходили хто де хотів, милувалися виробами народних майстрів. Особливо купували дерев’яні гарчики, які привіз з Вижниці майстер Володимир Ворончак. Красиві і практичні кухлі та гарчики мали великий попит. Вони ручної роботи – без жодної крапельки клею.
Фестиваль тривав три дні. Юні мешканці села мали змогу перейняти досвід народних умільців на влаштованих ними майстер-класах, де можна було навчитися працювати з деревом, вишивати та плести.
У Підзахаричах є п’ять музеїв народних ремесел, родинні школи мистецтв, музей етнографії та ремісництва Гуцульщини. На подвір’ї цього музею вже кілька років стоїть величезний гарчик – символ села і його працьовитих та веселих людей.
Після відкриття на фестивалі відбувся концерт, зокрема танцювального колективу "Черемош" із Підзахаричів. Місцеві виконавці читали гуморески.
Фестиваль заснували 2001 року Марина Коняк – керівник обласного громадського молодіжно-екологічного об’єднання "Буквиця", Фрозина Том’юк – директор школи в Підзахаричах та ще декілька небайдужих людей. Якщо на перших фестивалях було менше людей і багато проблем, то тепер охочих побувати у Підзахаричах дедалі більше і більше.