Акторка Ірина Сопонару вийшла заміж і показала фото зі свого весілля у Чернівцях

Новини Чернівців
25 493
0

Відома українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару вперше вийшла заміж. Її обранець – британський бізнесмен Ріс.

Радісну звістку гумористка повідомила у своєму Instagram. Вона поділилася святковими кадрами з важливої події. Рік тому, 16 травня, коханий зірки освідчився їй. Пара вирішила у цей же день, але вже за рік влаштувати весілля.



"Приймаємо вітання", – лаконічно підписала фото акторка.



Свято відбулося у Чернівцях у колі найближчих людей. Для події Сопонару обрала вишукану білу сукню з рукавами з фатину, а також з елементами українською вишивки. Водночас іноземець приміряв вишиванку.



Зірка також поділилася світлинами з батьками, які дотрималися стилю весілля, і одягнули вишиті сорочки.



Що відомо про стосунки Сопонару з британцем

Пара почала зустрічатися у 2021 році. На початку 2022 року, коли в Україні розпочалася повномасштабна війна, Ірина та Ріс з'їхалися. Вони живуть у Києві. Гумористка часто ділиться світлинами з коханим та не приховує свого щастя.

Ба більше, Сопонару навіть заговорила про дітей. За словами зірки, вона планує стати матір'ю до 40 років і мріє про двох дітей.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
73 050
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
66 074
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
35 412
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 439
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 980
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 694
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 127
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 456
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 855
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 254