"Вони не здадуть цей плацдарм": офіцер про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

новини / Новини України / Війна з Росією
1 488
0

Збройні сили України проводять низку успішних атак на лівому березі Херсонщини. Зокрема йдеться про морську піхоту.

Таку думку в інтерв’ю OBOZ.UA висловив перший заступник голови Спілки офіцерів України, капітан першого рангу Євген Лупаков.



Яка ситуація на лівобережжі Херсонщини

Попри це, за його словами, не варто очікувати, миттєвого прориву та звільнення окупованої частини Херсонської області

"Якщо вже наші висадилися на лівому березі, то це морська піхота. А це особливі вояки, з особливим характером, з особливими здібностями. Вони не здадуть цей плацдарм однозначно. Більше того, звідти буде підтримка нашого наступу, який піде з півночі. Можливо, й самі прорвуть", - заявив Лупаков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нас не лякають обстріли, бо ми вдома": репортаж "МБ" з деокупованого Херсона, як живе місто - фото

Він додав, що наступальні дії на лівому березі Херсонщини - це довга історія.

"Тому що ми стикнулися з сильною перевагою ворога в повітрі, про що ви сказали, і з величезними мінними та фортифікаційними загородженнями противника. Плюс з нескінченною кількістю "м’яса". Ці три фактори зараз заважають нам пробивали оборону ворога і йти вперед. Головне для нас – прорвати оборону, далі піде легше", - додав Лупаков.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Померла 27-річна жінка з Глибокої, яка потрапила у важкому стані до лікарні
25 033
Не втікав і є свідком: хлопця, якого соцмережі звинуватили в побитті Вікторії Тоненчук, опитала поліція
18 214
Працівник ТЦК із Буковини допомагав переправляти ухилянтів за кордон: у ТЦК відреагували
6 797
У Чернівцях помер 11-річний хлопчик. Поліція перевіряє обставини та причини смерті
5 934
Герої Буковини: не стало захисника Миколи Цуркана
5 182
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
4 635
У Чернівцях з'являться ще дві камери TruCAM: де саме
4 501
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
4 402
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 065
Підозрюваного у жорстокому вбивстві молодої жінки із Буковини заарештували
3 841

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм