У воєнний час для багатьох українців смартфон став універсальною цифровою зброєю у війні проти агресора, завдяки якому можна повідомити ЗСУ про техніку окупанта, боротися з російською пропагандою або просто спілкуватися зі своїми знайомими в месенджерах.
"Однак не забувайте правила безпечного листування як у соцмережах, так і в месенджерах", - попереджають у Центрі протидії дезінформації.
Що не варто надсилати:
Не діліться геолокацією! Вашим місцем перебування, розташуванням українських військ чи складами зберігання боєприпасів ЗСУ. Усе, що може прочитати в листах ваш знайомий — може побачити й ворог!
Не пересилайте в месенджерах та соцмережах паролі від банківських карток, гаджетів тощо. Або використовуйте спеціальні програми зашифрованих миттєвих повідомлень.
З метою безпеки не надсилайте в месенджери інформацію про пересування ворога, ліпше повідомте про це ЗСУ через чатбот єВорог @evorog_bot, після чого видаліть листування.
"Будьте уважні та не забувайте про правила безпечного листування в соцмережах і месенджерах, ставте надійні паролі та бережіть себе та близьких", - йдеться в повідомленні.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
27-03-2022, 19:30
0
1 240