У параді Незалежності візьмуть участь літаки НАТО

новини / Новини України
1 700
0
У параді Незалежності візьмуть участь літаки НАТО

У військовому параді з нагоди 30-ї річниці Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Мілітарний.



Зазначається, що проліт авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів включено у план заходів.

Наразі не відомо, представники яких країн будуть брати участь у урочистих заходах, а також – це буде бойова чи транспортна авіація. Однак, майже всі країни-партнери України є членами НАТО.

Натомість відомо, що у прольоті традиційно братиме участь бойова та транспортна авіація Повітряних сил ЗСУ та підрозділів МВС.

Вже відомо, що до параду українські винищувачі МіГ-29 дообладнають системою генерування димів. Таким чином у небі над столицею винищувачі димами у жовтому та блакитному кольорах відтворять кольори національного прапору.

Коштуватиме таке задоволення з дообладнання шести винищувачів для платників податків 5 142 870 гривень.

Як відомо, військовий парад до Дня Незалежності України на Хрещатику та на Майдані Незалежності відбудеться відповідно до указу президента, оприлюдненого у жовтні 2020 року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм