5 джерел вуглеводів, які допомагають нормалізувати артеріальний тиск

Здоров'я / Їжа
788
0
5 джерел вуглеводів, які допомагають нормалізувати артеріальний тиск


Включивши до раціону певні вуглеводи, ви підвищите вміст поживних речовин у своєму щоденному меню, – це допоможе організму підтримувати здоровий рівень артеріального тиску.


Коли в людини виявляють підвищений тиск, зазвичай йому рекомендують обмежувати споживання натрію (солі). Але хоча зменшення кількості солі, що з’їдається, є гарною ідеєю, існують і інші рішення, які допомагають нормалізувати артеріальний тиск.

Дієта DASH, спеціально розроблена для оздоровлення серцево-судинної системи та нормалізації показників АТ, передбачає активне споживання вуглеводних продуктів.

Також ці продукти містять мінерали кальцій, магній і калій, що є найважливішими поживними речовинами, що підтримують діяльність серцевого м’яза і зміцнюють її здоров’я.

Ось 5 джерел вуглеводів, що рекомендуються медиками для покращення показників артеріального тиску.

Банани. Кардіологи радять людям із артеріальним тиском вище 120/80 збільшити споживання калію з їжею. Банани – один із найкращих постачальників цього мінералу.

Квасоля. Містить деякі натуральні вуглеводи, а також рослинний білок, вітаміни та мінерали, у тому числі магній, що підтримує здоровий кров’яний тиск. Розчинна та нерозчинна клітковина, у тому числі резистентний крохмаль, що природно міститься у квасолі, також сприяють контролю артеріального тиску, недопущенню його перепадів та деякому зниженню показників АТ.

Йогурт. Натуральний йогурт природним чином містить три корисні мінерали, що підтримують здоровий артеріальний тиск: кальцій, магній та калій. Пробіотики, присутні у йогурті, можуть грати окрему роль зниження артеріального тиску з допомогою свого позитивного на кишковий мікробіом.

Овес. Багато фахівців називають неподрібнену овес найкращим варіантом зерна для підтримки здорового кров’яного тиску. Цілісний овес багатий особливим типом клітковини: він містить харчові волокна, звані бета-глюканами. Їх вживання в їжу асоціюється з нижчим систолічним та діастолічним артеріальним тиском – це є наслідком того, як бета-глюкани стимулюють мікробіоту кишечника.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм