Тримати себе в гарній фізичній формі – похвальне прагнення. На жаль, люди часто припускаються банальних помилок, які заважають займатися спортом справді ефективно. Професійні тренери з фітнесу, які працюють зі знаменитостями, розповіли Business Insider, яких помилок варто уникати.
Про це пише УНІАН.
Помилка 1: Пошук швидких рішень, таких, як модні дієти
Девід Хіггінс, який зокрема працював із Марго Роббі та Раяном Гослінгом, каже, що швидкі рішення, особливо впадання в крайнощі, "часто призводять до вигоряння, травм або циклу розчарувань". А все тому, що швидкі рішення не усувають першопричину проблеми – малорухливий спосіб життя чи неправильні харчові звички.
"Пам’ятайте, що невеликі, стійкі зміни з’являються з часом", – каже він і радить почати з малого, наприклад з поступового включення здорових продуктів в раціон.
Помилка 2: Спроба компенсувати неправильне харчування фізичними вправами
Магнус Лігдбек, клієнтами якого є Алісія Вікандер і Ґаль Гадот, застерігає, що ви не можете "перетренувати погану дієту".
"Щоб схуднути, потрібно контролювати свій раціон, споживати менше калорій, ніж витрачати", — сказав він.
Помилка 3: Недосяжні цілі, які призводять до розчарування
Люк Вортінгтон, який працював з Дакотою Джонсон і Наомі Кемпбелл, сказав, що люди занадто часто дотримуються підходу "все або нічого", коли справа доходить до фітнесу. Тобто спочатку люди ставлять собі нереалістичний дуже жорсткий режим, а потім швидко здаються і кидають спроби привести себе у форму.
Експерт радить починати з малих досяжних цілей і не намагатися копіювати режим спортсменів чи знаменитостей.
"Найефективніша програма — це та, якої ви фактично дотримуєтеся, тому важливо встановлювати реалістичні та стійкі цілі", — сказав Вортінгтон.
За його словами, для більшості людей варто починати з трьох тренувань на тиждень і дотримуватися цього режиму принаймні рік. Цього достатньо, щоб отримати стабільний прогрес. Разом з тим такий режим не буде надто обтяжливим і легко впишеться у ваше повсякденне життя.
Це точно краще, ніж робити шість тренувань на тиждень, і вигоріти за місяць.
Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram