Вісцеральний жир - це впертий жир на животі, якого дуже складно позбутися. При цьому він не просто робить ваш живіт більшим, але також може спричиняти проблеми зі здоров'ям. Дослідження показують, що підвищений рівень вісцерального жиру збільшує ризик розвитку таких хронічних захворювань, як хвороби серця, рак, діабет 2-го типу, метаболічний синдром і жирова хвороба печінки.
При цьому, як зазначають дієтологи Карен Ансель і Наталі Ріццо в статті для
EatingWell, багато звичок у харчуванні та способі життя, які помилково називають "поганими", насправді можуть допомогти вам скинути вагу, інформує
УНІАН.
1. Робіть менше кардіоХоча кардіовправи спалюють найбільше калорій за хвилину, вони також можуть викликати відчуття голоду і призвести до переїдання, а потім - до набору ваги. Замість того щоб проводити нескінченні години на біговій доріжці або велосипеді, зосередьтеся на ходьбі та силових тренуваннях для втрати жиру.
Так, одне з досліджень показало, що чим більше людина ходить пішки, тим менше вісцерального жиру вона накопичує. З іншого боку, більша кількість сидячого способу життя була пов'язана з більшою кількістю вісцерального жиру.
2. Їжте більше жируДослідження показують, що тип жиру, який ви їсте, має значення для втрати ваги. Наприклад, середземноморська дієта, багата на корисні для серця моно- і поліненасичені жири, пов'язана зі здоровішою вагою і меншою кількістю жиру на животі. Згідно з одним із досліджень, люди, які дотримувалися середземноморської дієти протягом 18 місяців, втратили 6% вісцерального жиру. А ті, хто дотримувався модифікованої версії плану, названої Зеленою середземноморською дієтою, скоротили кількість вісцерального жиру на 14 %.
3. Робіть дні відпочинкуДні відпочинку необхідні для того, щоб допомогти вашому організму відновитися після виснажливих тренувань. Під час занять фітнесом м'язи піддаються крихітним розривам. Однак період відпочинку після тренування дає змогу м'язам відновитися та зміцніти.
4. Їжте більше калорійРізке обмеження калорійності може посилити відчуття голоду і тягу до їжі, що може призвести до переїдання. Збалансовані прийоми їжі та перекуси протягом дня допоможуть вам залишатися ситими та задоволеними, особливо якщо ви їсте у звичайний час протягом дня.
5. Зробіть перерву на роботіДослідження постійно пов'язують стрес зі збільшенням маси тіла. Коли стрес стає хронічним, він також може підвищувати рівень гормону стресу кортизолу, який говорить вашому організму відкладати жир у животі. Тому зниження стресу може зіграти вирішальну роль у позбавленні зайвих кілограмів.
Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
31-10-2024, 23:20
0
1 079