RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Здоров'я » Рожева глина – для чутливої шкіри, а біла – для жирної

"У мене проблемна шкіра обличчя. Спробувала вже чимало засобів, масок. Хотілося би дізнатися про застосування косметичних глин. Знаю, що вони бувають різного кольору, а ось для усунення яких недоліків шкіри їх застосовують – мені невідомо. Хотілося би прочитати про це". Елеонора В., м. Чернівці.

Що робити, щоби покращити стан обличчя? Можна навідатися до аптеки і купити глину: чорну, білу, блакитну, рожеву... Яку і для усунення яких проблем найкраще обрати, розповіла лікар-косметолог Олександра БАРЧУК.

– За допомогою косметичної глини можна відновити роботу клітин, збагатити їх кремнієм, кальцієм, магнієм, натрієм, калієм, цинком тощо, – говорить Олександра Миколаївна. – Глина сприяє адсорбуванню продуктів обміну клітин шкіри – вона "чистить" їх глибоко та ретельно.

 Рожеву глину використовують для чутливої шкіри. Вона видаляє забруднення шкіри, має освіжаючу та відновлювальну дію.
Якщо у вас подразнена суха шкіра, приготуйте маску: 3 ч. л. рожевої глини перемішайте з 3 ст. л. молока і чайною ложкою меду. Нанесіть маску товстим шаром і через 20 хвилин змийте прохолодною водою. Потім нанесіть живильний крем.

 Блакитна (синя) глина – ефективний протизапальний засіб. Вона чудово чистить шкіру – усуває чорні цятки, відбілює, активізує кровообіг і посилює процес обміну в клітинах шкіри. Оксиди та солі алюмінію, які містяться в блакитній глині, сприяють розгладжуванню зморщок.
Якщо вам необхідно зменшити пори, позбутися надмірного блиску шкіри, 2 ст. л. блакитної глини розведіть мінеральною водою, додайте 1 ч. л. соку лимона – перемішайте. Нанесіть суміш на очищене обличчя і витримайте 10-15 хвилин, потім змийте теплою водою і нанесіть зволожувальний крем.

 Зелена глина містить велику кількість срібла, тому має чудові дезінфікуючі властивості. Мікроелементи зеленої глини забезпечують обмінні процеси у клітинах шкіри.
Маски та ванни із зеленої глини дарують шкірі оксамитовий вигляд, діють як м’який пілінг. Зелена глина ідеально підходить для проблемної шкіри: вона звужує пори, покращує функцію сальних залоз, тонізує, стимулює відновлення клітин. Ефективно пом’якшує, розгладжує зморшки та усуває набряки.
Вдома легко приготувати маску для жирної й комбінованої шкіри:
50 г зеленої глини змішайте з відваром ромашки, додайте 1 ч. л. нерафінованої оливкової олії – перемішайте. Товстим шаром нанесіть на обличчя (при цьому уникайте ділянок навколо очей і губ), шию і зону декольте на 15 хвилин.
Змийте маску до того, як вона висохне. Після процедури не забудьте про живильний крем.

 Біла глина багата на кремній, цинк, магній, калій, цинк. Вона обережно відлущує забруднення й водночас насичує шкіру корисними мікроелементами. Маски на її основі мають відбілювальну, очищувальну та живильну дію.
Біла глина поглинає надмірний жир, чудово відлущує й нормалізує роботу сальних залоз.
Використовуйте двічі на тиждень маску: 2 ст. л. білої глини залийте кип’яченою холодною водою до консистенції сметани. Додайте білок одного яйця, декілька крапель лимонного соку і чайну ложку меду. Нанесіть суміш на обличчя. Після того, як маска підсохне, змийте її теплою водою.
Біла глина також усуває алергію та подразнення, свербіння та почервоніння.
Спробуйте рецепт: невеликий огірок натріть на тертці, змішайте з білою глиною. Тримайте маску на обличчі не більше 20 хвилин.
Із білої глини можна приготувати косметичний засіб і для волосся. Уже через два тижні воно стане міцнішим, слухняним, а лупа зникне.
100 г білої глини розведіть водою до консистенції густих вершків, додайте трохи яблучного оцту. Нанесіть суміш на волосся, ретельно втираючи в коріння. Через 20 хвилин змийте водою.

 Косметичні процедури з чорною глиною покращують циркуляцію крові, обмін речовин.
Дуже хороший ефект дають обгортання. Такі процедури допомагають спалювати жирові відкладення: 500 г чорної глини розведіть мінеральною водою. Прийміть душ і зробіть масаж тіла, використовуючи жорстку рукавицю, щоби розігріти шкіру.
Приготовлену суміш викладіть товстим шаром на проблемні ділянки. Зверху обгорніть поліетиленовою плівкою й одягніть шерстяний одяг, загорніться у ковдру.
Приблизно через півгодини змийте глину теплою водою, потім нанесіть антицелюлітний крем. Помітний ефект отримаєте від 10-12 процедур, які бажано здійснювати через день. 
Леся Токарюк
3-06-2010, 11:05
Коментарів 0 Переглядів 15 540

Теги -

Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.