"Шановна редакціє "МБ"! Дайте, будь ласка, відповіді на запитання, чим корисний напій, який виробляють живі організми під назвою "індійський морський рис"? Чи усім можна його пити. Чи є протипоказання? Чи можна повністю відмовитися від питної води на користь цього напою?" З повагою Сурхова М., Сокирянський район.
57-річна Тетяна Карпович з чоловіком Олексієм два роки п’ють напій із морського індійського рису. Жінці видалили жовчний міхур. Протоки постійно забивала жовч, тому напади траплялися двічі на тиждень. У чоловіка – підвищений тиск. Знайомі порадили обом пити рисовий напій.
– Рисовий напій смачний, як квас. І справді корисний. Лікуватися треба довго, але результат буде відчутний. У чоловіка артеріальний тиск був 160 на 100, а за кілька місяців нормалізувався. А в мене через забиті жовчні протоки все страшенно боліло. Тепер приступів взагалі немає. А ще помітила, що на спині та шиї зникли папіломи, – ділиться Тетяна Карпович.
До складу рису входять кілька видів дріжджеподібних грибів і мікроорганізмів, вітаміни С і D, спирт, фолієва кислота та інші речовини. Тому він відновлює обмін речовин в організмі, нормалізує рівень цукру в крові. Для цього напій готують із меншою кількістю цукру, додають родзинки. Проте хворий на цукровий діабет повинен порадитися з лікарем щодо вживання напою.
На літр холодної води необхідно 2 ст. л. морського рису і 2 ст. л. цукру. Цукор розчинити у невеликій кількості води кімнатної температури. Не можна, щоби часточки цукру потрапляли на рис, бо він "захворіє". До напою можна додати 10-15 родзинок. Усе помістити в банку, накрити марлею і ставити на світло у прохолодному місці. За день-два напій готовий. Процідити, родзинки викинути, а рис промити і знову заправити.
Пити настій треба за 10-20 хвилин до їди тричі на день впродовж року. Тетяна Карпович запевняє, що зміни в організмі будуть відчутні вже через три-чотири тижні. Рис розмножується сам. За тиждень у банці його стає вдвічі більше. Зайвий зберігають у холодильнику не більше п’яти діб. За бажанням, можна напій пити замість води. (Л. Токарюк)
Лікувальні властивості рису:
відновлює обмін речовин в організмі;
покращує самопочуття;
альтернатива антибіотикам при захворюванні верхніх дихальних шляхів;
допомагає при цукровому діабеті;
сповільнює розвиток ракових клітин;
очищує слизову оболонку шлунково-кишкового тракту;
лікує гнійні захворювання шкіри;
знижує артеріальний тиск;
лікує атеросклероз;
усуває головний біль на нервовій основі;
створює в шлунку нормальну кислотність;
зміцнює та відновлює нервову систему;
розчиняє солі в суглобах;
сприятливо діє при радикулітах – потрібно одночасно пити і натирати шийний відділ хребта, поперек;
при безсонні потрібно рідиною протирати вуха і шию – від вух до ключиць;
при нежиті – промивати ніс;
при слабкості в ногах натирати ступні і підколінні ямки раз на добу;
розчиняє каміння в нирках, печінці, сечовому міхурі.
ДОВІДКА
Морський рис, морський гриб, індійський рис, рисовий гриб, китайський морський рис, китайський гриб, японський гриб, живий рис – все це назви одного й того самого мікроорганізму. Індійський морський рис, порівняно зі своїми "родичами" – чайним грибом та тибетським грибом, є найцілющим.
Недарма цей мікроорганізм називають "живими ліками".
На вигляд індійський гриб нагадує прозорі крижинки або пластівці-зерна, схожі за формою на звичайні рисинки – діаметром 2-5 мм.
11-03-2010, 12:04
0
26 976