RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Здоров'я » Хребту допомагають масажні крісла

Лікування за допомогою масажних крісел у Чернівцях – нині популярна процедура. В одному з виставкових залів масажних крісел процедури можна робити безкоштовно. Кореспондент "МБ" теж навідалася туди.
О 09.00 у салоні вже чимало людей, переважно пенсіонери. Спочатку всі уважно вислухали лекцію (багато хто вже не вперше – ред.) про корисність лікування за допомогою масажних крісел. І лише після цього розпочинається процедура лікування. Усі масажні крісла, а їх у салоні майже 20, зайняті. Доки пацієнти готуються до процедури, працівники салону уважно розпитують про їхнє здоров’я та родичів. Більшість із відвідувачів тут знають давно і називають "золотим фондом". Далі всіх ретельно закутують простирадлом і розпочинається масажування під пісню про фірму-виробника масажних крісел. Невеликі монітори, які розташовані поруч із масажними кріслами, показують температурний режим та різні види масажу. Триває процедура 40 хвилин. Директор виставкового салону Оксана МАКАРЧУК розповіла про масажні крісла та лікування різних хвороб:
– Масажні крісла працюють за допомогою довгохвильового інфрачервоного променя, який діє на організм на внутрішньоклітинному рівні. Таким чином відбувається зцілення від хвороб опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової та ендокринної систем. Вплив відчуває насамперед хребет та м’язи, які знаходяться поруч. Але перш ніж зникне біль, відбувається період загострення, який може тривати від трьох днів і навіть до трьох місяців. Тож якщо у вас є якісь хронічні захворювання, варто бути готовим до болю. Результат покращення залежить від стадії хвороби, хтось відчує полегшення за десять сеансів, а хтось – за сто. Хоча вже доведено, що після 120 сеансів на масажному кріслі змінюється склад крові, вона очищується від холестерину, склеротичних бляшок тощо. Окрім лікування, процедура є засобом для зміцнення імунітету.
Коли людина приходить на сеанс, ми насамперед запитуємо про наявність протипоказань – раку щитоподібної залози, гіпертонічної хвороби у стадії загострення, оперативних втручань впродовж останнього року. Якщо нічого цього немає, процедуру дозволено. Вранці люди займають чергу. Треба мати два простирадла, шкарпетки та змінне взуття.
Оксана Іванівна розповідає, що щодня їх відвідує 200-250 людей. Безкоштовно людина може ходити щодня, але повинна приводити клієнтів. Зазвичай сюди навідуються пенсіонери, дехто пройшов уже понад 400 процедур. А ось щоби придбати масажне крісло, потрібно заплатити майже 24 тисячі гривень.
– У салоні ми показуємо лише один вид масажу – масаж хребта, хоча насправді масажне крісло багатофункціональне, – запевняє Оксана Іванівна. – Вдома можна робити масаж ніг, рук, живота, а також використовувати для зняття стресу. Загалом вдома сеанс може тривати 1,5 години.
– Лікування за допомогою масажних крісел – альтернативне, – продовжує Оксана Іванівна. – Звісно, є деякі лікарі, які не визнають його, інші ставляться позитивно. Але мені відомо, що наші масажні крісла придбали деякі санаторії і навіть лікарі.
Людмила ОСАДЧУК

КОМЕНТАР ФАХІВЦЯ
Iван Марчук,
ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ №1:
Я би радив, перш ніж піти на процедуру на масажні крісла, звернутися до лікаря, адже цілком можливо, що у людини є протипоказання до цього. Загалом у самому виставковому салоні масажних крісел мав би бути лікар, який би спочатку оглядав пацієнтів. Адже у людини може бути грижа Шморля, при якій заборонені масажі. Так само протипоказано це при гнійних процесах в організмі, при кисті нирки, яка при вигріванні може перерости у злоякісну пухлину. Лікар мав би ретельно вивчити паспорт крісла, покази та протипокази до масажу, довжину променя, який використовується тощо”.
22-01-2009, 10:51
Коментарів 0 Переглядів 6 965

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.