Депутати міськради визнали: місто не може дати ради із закладами азартних ігор, які власники маскують під Інтернет-клуби. Тому звернулися до керівництва країни з проханням внести зміни до законодавства, які унеможливили б азартні ігри в Інтернет-закладах.
Депутати у своєму зверненні зазначають, що, незважаючи на заборону грального бізнесу ще 2009 року, він у Чернівцях існує. "Як правило, після внесення користувачем комп’ютера відповідної ставки надається доступ через мережу Інтернет або локальну мережу до електронного (віртуального) казино з можливістю отримати виграш…" – пояснюють у зверненні. За чинним законодавством власники Інтернет-клубів чи Інтернет-кафе до організаторів азартних ігор не належать. На думку депутатів, це не дає можливості правоохоронцям належно контролювати і фіксувати порушення.
До заборони грального бізнесу в Чернівцях працювали понад 100 гральних закладів. "За нашою інформацією, приблизно стільки ж нині у місті є Інтернет-клубів, Інтернет-кафе тощо, – каже Євген КРАМАРЕНКО, заступник директора департаменту економіки міської ради. – Точну цифру назвати важко, оскільки часто під ці заклади підприємці переробляли квартири, офіси, а процедуру оформлення до кінця не пройшли".
"Зміни в законодавстві потрібні, але правоохоронці й податківці все одно можуть працювати, – зауважує Є. Крамаренко. – Якщо покарати власників Інтернет-закладів за гральний бізнес важко (вони дуже обережні, працюють із постійними відвідувачами), то інших порушень у цих закладах безліч". (М. Карасьова)
13-01-2011, 13:04
0
1 737