З балкона чернівчанки Олександри КРИВОНОС, що мешкає на вулиці Полетаєва, нещодавно впали дві плити. Шматок бетону впав на авто, що стояло біля під’їзду. Решту плит нещодавно зняли, тепер на їхньому місці залишилася дірка. Виходити на балкон небезпечно.
- Мешкаю на п’ятому поверсі, - розповідає пані Олександра. - Дах будинку протікав чотири роки. Коли його ремонтували, просила робітників і начальника ЖРЕПу, щоби зробили мені хороші козирки над балконом і сушаркою. Адже коли йде дощ, балкон повністю заливає. Час минає, козирка немає, невдовзі впаде й сушарка.
За словами жінки, вночі 23 липня дві плити балкона впали на авто сусіда, що стояло біля будинку. Чоловіка попереджали, щоби не залишав там машину.
- Сусід претензій не висловлював, та й то не моя провина, що плити впали, - продовжує жінка. - Решту плит нещодавно зняли, хоч вони і дуже міцно трималися. Казала начальникові ЖРЕПУ, що куплю два листи заліза, щоби мені встановили козирки. Він відповів, що подумає про це, але наразі зрушень немає. Мешкаю з онуком, він лише влаштувався на роботу, я тільки пенсію отримую. Важко власноруч усе відремонтувати. Мене хвилює питання: накриття сушилок та балконів - функція ЖРЕПу чи власники квартир самі повинні це робити? Бо коли протікав дах будинку, мені казали, що квартира приватизована, тому я сама повинна займатися ремонтом. Але потім дах відремонтували. Хай уже залишуся на воді та хлібі, але два листи для козирків куплю. Тільки б їх безкоштовно встановили.
У департаменті житлово-комунального господарства повідомили, що ремонтом все-таки повинен займатися ЖРЕП.
- Якщо будинок перебуває у комунальній власності, потрібно звертатися до КЖРЕПу, а якщо відомчий - туди, де сплачують квартплату, - каже начальник виробничо-технічного відділу управління житлового господарства департаменту ЖКГ Алік РОТАРЬ. - А щодо капітального ремонту мешканцям будинку потрібно звернутися до райжитлоуправління Шевченківського району.
Яна ЯЩЕНКО
5-08-2010, 10:30
0
2 727