Майже всі чернівецькі ЗМІ взяли участь у турнірі з пейнтболу, що відбувся у Мамаївцях на базі клубу "Карантин" у суботу. А команду "МБ" навіть адміністратори клубу назвали такою, що зіграла найбільш видовищно.
"З ними чоловіки побоюються змагатися…"Перед початком турніру організатори провели з гравцями інструктаж. Показували "воякам" маркери – автомати, що вистрілюють кольоровими кульками. Влучаючи у противника, желатинова кулька розчавлюється, і з неї витікає харчова фарба. Для однієї гри гравцеві видають сто таких кульок.
Якщо гравець відчув, що у нього влучили, він зобов’язаний підняти зброю догори і прокричати: "Аут!" На цьому гра для "пораненого" завершується.
Гравцям видають форму – бронежилет, штани та куртку "мілітарі", а також захисну маску. Її, щоб уберегтися від травмувань, знімати з голови на полі бою заборонено.
У командах – по п’ятеро учасників. У деяких із них зіграли й кілька сміливих дівчат.
– В Україні є одна жіноча пейнтбольна команда, – розповідає Олександр ПІДЛІСНИЙ, адміністратор клубу "Карантин". – З ними навіть чоловіки іноді побоюються змагатися.
Після кількох ігор із командою радіо "Блиск", команда "МБ" зазнала поразки у півфіналі. Таким чином отримали почесне четверте місце. Проте хлопці з команди "МБ" не вважають це поразкою, а навпаки – задоволені цікавою та екстремальною грою. Синці від кульок на руках та колінах вважають "бойовими заслугами". "Ви найвидовищніші!" – хвалить нашу команду Олександр Підлісний.
– Граючи в пейнтбол, відчуваєш викид адреналіну в кров, – каже капітан команди "МБ" Юрій КОВЕРЗНЄВ. – Єдине, що "гальмує" гравців – спека. Бігати дуже важко.
– Впевнений, ця гра "вбиває" утричі більше калорій, ніж ранкова пробіжка, – додає гравець команди "МБ" Ростислав НАСТЕНКО.
Пейнтбол менш травматичний, аніж настільний тенісУ фіналі турніру перемогла команда радіо "Блиск". На другому і третьому місцях – відповідно команди "ТВА" і "5 каналу".
– Щоби перемогти у цій грі, потрібна тактика, – говорить Олександр Підлісний. – Щоби її виробити, потрібно грати в пейнтбол не один десяток разів. Пейнтбол – командна та найменш травматична гра. Навіть настільний теніс – більш травматичний.
До участі в грі допускають навіть дітей від 14 років у супроводі дорослих. На пейнтбольній базі в Мамаївцях команди зіграли вже приблизно десять ігор.
– Граю в пейнтбол з 1996 року, – каже О. Підлісний. – Ця гра тоді ще не була досить відомою. Ми з друзями придбали маркери та форму. Чому пейнтбол подобається? Бо це не війна і вбивати нікого тут не треба.
Микола КОБИЛЮК
20-07-2010, 09:57
0
1 841