RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » суспільство » «Коли мене переступав слон, думала, що зомлію!»

Два тижні у справжньому райському куточку провели чернівчани Михайло та Олеся Павлюки. Молоде подружжя побувало у Таїланді – саме це місце вони обрали для свого медового місяця. І не жалкують – подорож запам’яталася їм екзотичними стравами, природою, привітністю місцевих мешканців, видовищними шоу.

Готель знаходився у справжніх
джунглях


– Ми побували у столиці Таїланду – Бангкоці, острові Пхукет та курортному місті Патайя, – розповідає Михайло.
На острові Пхукет жили у готелі, який знаходився у справжніх джунглях. Виходиш із готелю – і довкола восьмиметрові листки, квіти, бігають екзотичні тварини…

Також нас вразив виступ слонів. Ці тварини і на величезних велосипедах катаються, і під диско-музику танцюють, і в футбол та баскетбол грають.

– Але найбільше мені запам’яталося, як слон… переступав через мене! – згадує Олеся. – Таїландці вірять: якщо слон тебе переступить – це на щастя. Глядачам пропонували спробувати. Я наважилася. Лягла, слон мене понюхав, переступив однією ногою, а іншу тримає в повітрі! І не знаєш, наступить він на тебе чи ні! Від страху я мало не зомліла. Але все закінчилося щасливо.

Масаж роблять… рибки

– На острові Пхукет ми бачили шоу зі зміями, – каже Михайло. – Дресирувальник танцює з кобрами, вони на нього нападають… Страшно! Глядачам навіть дозволяли поцілувати змію. Я ризикнув – відчуття не з найприємніших. Проте таїландці з величезною повагою ставляться до змій, та й взагалі до всіх тварин. Якщо посеред дороги сів собака – можуть утворитися затори, собаку об’їжджатимуть, але ніхто його не прожене.

– А масаж у Таїланді – це щось неймовірне! – захоплено згадує Олеся. – Я настільки розслабилася під час масажу, що навіть заснула. А потім тіло стало таким легким, що хотілося злетіти.

Є ще один вид масажу, який роблять… маленькі рибки. Засовуєш ноги чи руки у контейнер із рибками, вони підпливають і легенько пощипують. Це дуже популярна у Таїланді процедура. Мешканці можуть читати газету, пити пиво, курити люльку і тримати ноги в акваріумі.

– Раджу також покататися на "тук-туці" – триколісному критому моторолері, – зауважує Михайло. – Їдеш, і тебе приємно обвіває прохолодою. "Тук-туки" – дуже популярний вид транспорту в Таїланді, їх та мопедів там більше, ніж автомобілів. А дороги значно кращі, ніж у нас. Рух, до речі, лівобічний.

Щодо погоди, то у Таїланді дуже волого. Якщо на вулиці 35 градусів тепла – почуваєшся, наче у сауні. Тож у готелі без кондиціонера не проживеш.

– Тайська кухня дуже смачна, хоч і незвична для нас. Усі страви в меню викликають подив, – каже Олеся. – Причому їжа досить дешева, ситно повечеряти вдвох можна за п’ять доларів. Але ціни у ресторанах значно вищі: якщо у вуличного продавця склянка кокосового молока коштує 25 бат (один долар дорівнює 30 батам), то у ресторані його вартість – чотири долари.

Порада тим, хто збирається до Таїланду, – не переборщити з екзотичними стравами, їсти потроху. Основна причина, чому туристи там можуть мати проблеми зі шлунком, – вони у перший день хочуть усе спробувати.

– Таїландці вразили своєю життєрадісністю, – додає Михайло. – Всі вони усміхнені, жартівливі, незаздрісні, прості. Але є одна особливість – з ними треба вміти ввічливо, але наполегливо торгуватися! Бо можуть такі ціни загнути! Та якщо добре поторгуватися, ціну можна збити у чотири-п’ять разів.

За словами молодят, поїздка їм обійшлася порівняно недорого. Вони обрали найдешевші туркменські авіалінії, тож переліт туди й назад коштував 900 доларів за одного. 
Галина МАРКІВ

На замітку
Королівство Таїланд – країна в Південно-Східній Азії, розташована на півостровах Індокитай і Малака. Столиця і головний порт – Бангкок. Мови – тайська і китайська (обидві державні), місцеві діалекти. Грошова одиниця – бат. Клімат країни тропічний мусонний. 
10-06-2010, 10:54
Коментарів 0 Переглядів 2 434

Теги -

Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.