RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » суспільство » «На танець може надихнути навіть вітер»

Фіналістка проекту "Танцюють всі-2" Катерина Бухтіярова відвідала Чернівці з майстер-класом та шоу-програмою. Кореспондент "МБ" поспілкувалася з нею. Ми розпитати Катерину про враження від проекту та плани на майбутнє.

"Працювала акробатом"

Катерина дев’ять років професійно займалася акробатикою у парі з дівчиною. А на одному з виступів у Вінниці їх помітили представники шоу-бізнесу з Австрії. Через рік Катерина вже працювала в шоу-програмі як акробат. Спостерігаючи за балетом, який працював неподалік, мрія дівчини про танці взяла гору. Саме в Австрії й розпочалася її танцювальна кар’єра.

– Як потрапила на проект "Танцюють всі"?

– Я дивилася американський аналог цього шоу. Мені дуже подобалося, і я подумки мріяла, щоби у нас зробили щось подібне. А потім в Україні розпочався перший сезон "Танцюють всі". Спостерігала за ним з величезною цікавістю й захопленням. А коли дізналася, що розпочався другий сезон, у мене не було сумнівів – я хотіла спробувати себе в ньому.

– Чи важко було виступати на відбірковому турі, вислуховувати критичні зауваження членів журі?

– Я звикла до критики. Як спортсменка, з дитинства при­-звичаєна до таких ситуацій. Коли тренер працює, він завжди вказує на помилки, які потрібно виправляти. Тому для мене це було звичним. Лише то був спорт, а це – танці. Коли йшла на це шоу, про критику навіть не думала. У мене була мета – зробити свою справу добре, а яка буде реакція, це вже справа суддів.

– Що було найважчим під час участі в цьому проекті?

– Морально було дуже важко, навіть більше, ніж фізично. Там я вперше зіткнулася з тим, що треба було ставити велику кількість сольних виступів. Потрібно було самостійно їх вигадувати, завжди бути готовим до виступу. Мені важко було імпровізувати. Для мене це було новим.

– Скільки часу витрачаєш на те, щоби створити один сольний виступ?

– На "свіжу" голову можна вигадати за півгодини. Але з тією втомою, яка була у нас, іноді нічого не спадало на думку.

– Що могло надихнути на створення танцю?

– Мене може навіть вітер надихнути! Одного разу я сиділа в залі, і нічого не лізло в голову. Я вийшла на вулицю прогулятися. Тоді була осінь, гарне листя, ввімкнений плеєр, подув вітер, так і вигадала виступ. Кохання також може надихнути, а деколи, навпаки, якась трагедія, тобто все, що стосується емоцій, які ти переживаєш.

– Що тобі дала участь у проекті "Танцюють всі-2"?

– Винесла для себе хороший досвід. Навчилася контролювати свої емоції, а інколи, навпаки, випускати їх. Позбулася багатьох комплексів, стала більш впевненою у собі. Не така, що ніс задерла, і все, а впевненість, яка потрібна саме для роботи, – рухатися вперед, багато працювати.

"Учасники проекту зіграють у виставі"

– Які в Україні умови для розвитку танцюристів, порівняно із закордоном?

– У нас набагато менше можливостей розвиватися й досягати високого рівня. Як правило, наші танцюристи розвиваються самостійно. Часто беруть майстер-класи один в одного. А це неправильно. Тому досягти вищого рівня можна, лише якщо поїхати на майстер-клас до Нью-Йорка або до Лос-Анджелеса.

– Не хочеш повернутися за кордон і там працювати?

– Брати майстер-класи за кордоном – так, але працювати там не хочу. Я вже отримала певний досвід, тому зараз хочу реалізувати себе в Україні.

– Тебе запрошують у Києві для участі в нових проектах?

– Запрошують. Наступний проект – вистава "Барон Мюнхгаузен". У ньому візьмуть участь танцюристи з перших двох сезонів проекту "Танцюють всі". У жовтні він повинен вийти на екрани.

– Які плани на майбутнє?

– Зараз у мене лише один план – виростити професійну танцювальну школу, яку я нещодавно відкрила в Донецьку. 
Яна ЯЩЕНКО
10-06-2010, 10:33
Коментарів 0 Переглядів 1 499

Теги -

Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.