RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

«Заборонили навіть ходити, а я поїхала на шоу «Танцюють всі»


У кастингах шоу "Танцюють всі-2" взяло участь чимало чернівецьких танцівників. Серед них – Олександра Ротар і Оксана Микитюк.
"Для участі в шоу потрібна харизма"

Оксана Микитюк – викладач сучасних танців та аеробіки. Танцювати почала з п’яти років. Щоправда, спочатку батьки попри волю дівчини віддали її до музичної школи вчитися гри на фортепіано. Оксана чесно відучилася усі роки в музичній школі, але не полишала мрії танцювати. І в 13 років знову повернулася до свого захоплення, з яким і досі нерозлучна.

– Почувши про шоу "Танцюють всі", вирішила спробувати свої сили, – розповідає Оксана. – На жаль, у Чернівцях відбору не було. Найближчі міста, у яких відбувався кастинг, – Львів та Івано-Франківськ. До Львова я не потрапила – пропустила потяг, тож поїхала до Івано-Франківська. До речі, те, що ви бачите по телевізору, знімають вже у Києві. Це другий тур відбору, телевізійний. А передкастинги відбуваються у регіонах. Тож я виступила в Івано-Франківську, а через певний час отримала повідомлення, що пройшла до другого туру і мене запрошують до Києва. Під час виступу за учасниками спостерігають психологи та режисери. Окрім вміння танцювати, потрібно мати ще й харизму, яка підштовхнула б глядачів за вас голосувати.

– Не знаю, чи справедливий цей конкурс, – розмірковує Оксана. – Гадаю, до сотні найкращих беруть все-таки за об’єктивними показниками. А ось місце серед двадцятки найкращих може навіть коштувати грошей. Адже перед танцівниками, які потрапили до 20-ки, відкриваються непогані перспективи у майбутньому. Тому не виключено, що деякі з учасників не пошкодували нічого, щоб у ній опинитися.
"Влад Яма – низенький, худенький і вимогливий"

А 21-річна вихованка клубу східного танцю "Аміра" Олександра Ротар не лише пройшла до другого телевізійного туру, а навіть потрапила на вечірню хореографію до Влада Ями. Олександра – працівник податкової, а ще викладач східних танців та аеробіки.
З Олександрою трапилася історія, яку просто не могли не показати по телевізору. За два дні до конкурсу вона під час тренування невдало впала і серйозно пошкодила м’язи правої ноги.

– Це було дуже страшно, – зізнається дівчина. – Ти падаєш і відчуваєш, як у тебе в нозі щось тріскає. Я не могла навіть ступити на ногу. Це трапилося за містом, тож поряд навіть не було лікаря. Ми з подругою почали розігрівати мені ногу, а, як потім виявилося, треба було її охолоджувати. Лише наступного дня лікарі мене оглянули і виявили надрив м’яза. Мені заборонили навіть ходити. Але я все-таки вирішила взяти участь у конкурсі. Набрала з собою таблеток, які трохи втамовували біль, і поїхала. Довелося повністю змінювати програму виступу, щоби перенести більшість навантаження з правої ноги на ліву. Звісно, травмована нога завадила мені на повну викластися перед суддями.

– Перед виступом зайшла до залу, де відбувався кастинг, – згадує Олександра. – І коли побачила, як професійно танцюють учасники і як їх "опускають" судді, у мене відпала охота виступати. Кожного судді критикували мінімум п’ять-десять хвилин. Могли відмовити людині через те, що вона неточно приземлилася під час виконання потрійного піруету.
Мій виступ також критикували хвилин десять, я вже не знала, куди подітися. Але потім все-таки відправили на хореографію, тобто дали ще один шанс потрапити до Ялти. Хореографію викладав сам Влад Яма, вчив нас танцювати самбу. "Вживу" він – звичайна людина, низенький, худенький. Як тренер – дуже вимогливий. Під час виконання самби найважче довелося брейкерам, адже більшість із них ніколи навіть не танцювали в парі. Вразило, наскільки всі учасники були дружніми, як допомагали одне одному. А Ліля Ребрик – надзвичайно проста! Підходила до учасників, спілкувалася з ними. Я зрозуміла: щоби потрапити на шоу, потрібно не лише гарно танцювати, а й бути яскравою особистістю. І, звісно, потрібне везіння. 
20-10-2009, 10:27
Коментарів 0 Переглядів 4 638

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.