"Я проживаю всього в кількох метрах від дитячого кафе, що на вулиці Південно-Кільцевій. Спочатку раділи його відкриттю. Було де усією сім’єю посидіти. Окрім того, у нас є немовля. Складно з маленькою дитиною відпочивати далеко від дому. Обслуговування в дитячому кафе, звісно, бажає бути кращим. Та найбільше обурює те, що коли ми, три сім’ї, вкотре вирішили там посидіти, нам принесли запліснявілий хліб та салат із брудних овочів. Офіціантів аж ніяк не здивувало, що хліб вкритий зеленню. В книзі скарг усі разом зробили запис, назвали його "Крик душі". Не хочеться ні з ким сваритися. Для нас важливо, щоби в цьому кафе дотримувалися всіх гігієнічних норм. І ми з дітьми могли б безпечно тут відпочивати". Іван Д., м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева.
– Дуже добре, що люди зробили запис у книзі скарг та пропозицій, але цього не достатньо, – коментує провідний спеціаліст обласного управління у справах захисту прав споживачів Ніна ГОРЯНІНА. – Потрібно, щоби відвідувачі цього закладу звернулися зі скаргою до нашого управління. На підставі цієї скарги ми могли б провести позачергову перевірку кафе.
Річ у тому, що на запис до книги скарг та пропозицій повинна відреагувати насамперед адміністрація кафе. Вона має дати письмову відповідь, як відреагував заклад на скарги клієнтів та які дії застосували до своїх працівників, що подали неякісну продукцію. Проте, щоби дирекція не дізналася про вищезгаданий інцидент, обслуговуючий персонал кафе міг вирвати аркуш із книги скарг. На місці директора могло і не бути. Тож, щоби керівництво закладу довідалося про неякісну їжу, що подають у кафе, варто написати рекомендований лист на ім’я директора закладу.
17-09-2009, 11:15
0
1 950