RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » суспільство » Заробляти в Iнтернеті під силу навіть школяреві

18-річний В’ячеслав навчається у вузі, а у вільний час працює... в Інтернеті. Віртуальні заробітки вже дозволили хлопцеві купити власний автомобіль.
– Про можливість заробити в Інтернеті дізнався сам, блукаючи в мережі, – поділився секретом заробітків В’ячеслав. – Вирішив спробувати. Спочатку зареєструвався на кількох спеціальних сайтах і створив свій власний сайт. Схема мого заробітку досить проста. Беру будь-який файл, наприклад, певну програму. Далі шукаю опис та картинку до цієї програми. Потім завантажую це все на сайт-файлообмінник. З’являються посилання на скачування. У своїх новинах вказую посилання на скачування з цих файлообмінних сайтів. А за кожне скачування нараховується певна сума грошей – від п’яти до 15 доларів за тисячу скачувань. При досягненні мінімальної суми коштів на твоєму особистому рахунку можна їх вивести в систему WebMoney (електронні гроші), потім із твого гаманця у WebMoney кошти можна перевести на банківський рахунок і в банку отримати готівку на руки. Але це не обов’язково – адже в Інтернеті є велика кількість віртуальних магазинів, у яких можна за електронні гроші придбати практично все – від одягу до автомобіля.
Реальний заробіток залежить, звичайно, від того, скільки часу ти витрачатимеш для цієї роботи і твого вміння працювати. В’ячеслав каже, що описаним способом можна заробити від 100 доларів за місяць, якщо працювати лише у вільний час.
Чимало пропозицій вигідного заробітку в Інтернеті можна знайти й у приватних оголошеннях. Однак насправді автори подібних оголошень переважно пропонують платне навчання премудростей віртуальних заробітків. Гроші в майбутньому обіцяють значні – до 100 доларів за день. Однак жодних гарантій того, що навчена людина в майбутньому зможе заробляти через Інтернет, автори оголошень дати не можуть.
– Насамперед хочемо вас попередити: робота вимагає певних капіталовкладень, від 60 до 360 доларів, – розповів один з авторів оголошень про роботу в Інтернеті. – Це плата за навчання та програмне забезпечення, які надає компанія. Далі ви працюватимете самі на себе. Роботою в Інтернеті можна займатися у вільний час – якщо маєте комп’ютер удома. А не маєте – то можна і в офісі компанії – по дві години з перервами. А вибір способів заробітку досить широкий. Це і фондові біржі, тобто гра на курсах валют, торгівля на аукціонах, розміщення реклами на сайтах, робота в Інтернет-магазинах, операції з нерухомістю тощо. Звичайно, великі гроші прийдуть не одразу, для цього треба вчитися щонайменше один-два місяці.
Анастасія СІМАШОВА

Способи заробітку
Не обов’язково знатися на комп’ютері, як хакер, щоб заробляти гроші. Навіть новачкам під силу виконувати нескладні завдання й отримувати за це гроші на різних сайтах.
Для школярів і студентів існує такий варіант, як написання контрольних та курсових робіт, виконання перекладу чи допомога у розв’язанні математичних задач. Ціна залежить від складності та терміновості роботи. У середньому плата становить одну гривню за сторінку. Для людей більш досвідчених – написання статей і навіть віршів на певну тему. На сайтах на зразок www.textsale.ru, www.tеxt.ru можна продати свою роботу від одного долара за тисячу знаків.
Якщо у вас добре розвинута фантазія, можете розпочати вигадувати назви сайтів та домени (це слово, що стоїть після крапки у назві сайту). Ви вигадуєте якийсь цікавий домен, реєструєте його (за певну суму грошей) і виставляєте на аукціон. Вашими ідеями може зацікавитися серйозна компанія і викупити домен. Детальніше – на сайті domainer.com.ua.
Інший варіант – шукати інформацію для інших. Хтось не вміє або не має часу, щоби знайти потрібні гру чи книжку, і готовий заплатити тому, хто це зробить за нього, від кількох центів до трьох доларів.
Ще один варіант пов’язаний з
вашим місцем проживання. Наприклад, мешканець Москви хоче передати подарунок своїм родичам у Чернівецькій області чи отримати путівник Хотинської фортеці. За послугу платять від 10 до 100 доларів. Знайти одне одного можна за допомогою сайту www.porucheno.ru.
Якщо вмієте грамотно висловлюватися й орієнтуєтесь у багатьох темах – можете писати повідомлення за гроші. Різні сайти пропонують охочим писати на певні форуми. За ці повідомлення вам платять від кількох центів до кількох доларів.
11-08-2009, 10:28
Коментарів 0 Переглядів 8 100

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.