З першого вересня за цим напрямом навчатимуться 15 студентів за державним замовленням. Для вступу потрібні сертифікати незалежного зовнішнього оцінювання з української мови та з фізики або математики.
– Викладатимуть фахівці нашого факультету та викладачі з Української Академії Друкарства зі Львова та Київського політехнічного інституту, – розповів заступник завкафедри оптики та спектроскопії Олег Козаков. –У процесі підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра студентам будуть читати 46 дисциплін. 11 з них – гуманітарні науки, а решта – фундаментальні та професійно-орієнтовані. Це такі дисципліни, як "Метеріалознавство", "Видавничо-поліграфічні матеріали", "Теорія кольору", "Основи видавничої справи", "Технологія поліграфічного виробництва", "Технологія електронних видань" "Комп’ютерні та телекомунікаційні мережі" "Комп’ютерне макетування та верстання" "Цифрова фотографія та відеозйомка" тощо.
У нас на факультеті є певні напрацювання у цій галузі, а саме наші співробітники займалися питанням застосування оптичних та оптико-електрониних методів у мультимедійних технологіях. Ми вирішили відкрити напрям "Видавничо-поліграфічна справа" з вищевказаною спеціалізацією у магістратурі. У разі навчання на контрактній формі, вартість становить 4000 гривень на рік.
Як повідомляв вже "МБ", з першого вересня буде відкрито й новий факультет архітектури та будівництва. На третій курс приймуть по 25 студентів – архітекторів та будівельників. Це будуть випускники Чернівецького політехнічного технікуму. Річна вартість навчання за спеціальністю "Архітектура" – 5500 гривень, а "Будівництво" – 5000 гривень.
Ольга Гнідан
26-06-2008, 10:43
0
3 239