Найбільше грошей на депозити до банків несуть буковинці

у номері / гроші
3 245
0
За січень-березень 2008 року буковинці довірили банкам на 3,5% вкладів більше, ніж вклали коштів 2007 року, повідомила прес-служба обласного управління Нацбанку (при тому, що об’єми вкладів населення України в банківські установи впродовж перших трьох місяців цього року зменшилися – 9,6% за три місяці цього року проти 9,7% – минулого). Також наша область лідирує і за середніми рівнями депозитних ставок на вклади для населення. Якщо в березні середня ставка для депозитного вкладу в гривнях в Україні становила 8,3% річних, в іноземній валюті – 6,1%, то банківські установи області залучали кошти населення в середньому під 10,3% – у гривнях і під 7% річних – в іноземній валюті.
Попри те, що банківські відсотки на депозити для населення області і так відчутно випереджають всеукраїнські, фінансові установи продовжують їх підвищувати. Так минулого тижня деякі банки оголосили про чергове підвищення відсотків – до 18% річних у національній валюті і до 12% – в іноземній. Однак реально отримати казково високі відсотки можуть лише клієнти, які довірять банкам доволі солідні заощадження. При чому покласти кошти потрібно на тривалий час (не менше року) і без можливості його поповнення чи дострокового розірвання угоди.
Наприклад, 17,5-18% річних нарахують на гривневий депозит, який становить не менше 500 тисяч гривень. А під 12% річних візьмуть у клієнта 20 тисяч доларів і більше (відповідно – не менше 20 тисяч євро під 11% на рік).
Також підвищену ставку до 18% річних у гривнях і 12,5% – на вклад у доларах чи євро обіцяють клієнтам, які довірять банку кошти щонайменше на півтора року без права дострокового розірвання угоди.
Наразі ж більшість обласних філій та відділень банків пропонують майже однакові відсотки, залежно від терміну та розміру вкладу: 16-16,5% річних на депозити у гривні, 11% – на доларові вклади і 9-10% – на заощадження у євровалюті.
Довідка
Темп приросту депозитів фізичних осіб за перший квартал 2008 року склав 13,2% (2007 року – 9,7%). Їх сума на кінець березня становила 1 млрд 771 млн грн (березень минулого року – 1 мільярд 150 мільйонів гривень).
Станом на 1 квітня в області налічувалося 26 філій та 384 відділень банківських установ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм