Оптимізація вищих навчальних закладів

новини читачів
3 122
0
Професор Прядко В.В. керується не державними, народними інтересами, а вузько егоїстичними. Зараз відбувається скорочення державного апарату і вищих навчальних закладів і це закономірний процес. Перехід від кількості до якості. Прийде черга і до філій, в яких недостатньо наукового персоналу і відповідної матеріально - технічної бази.

Не можна побудувати добротний дім з неякісних матеріалів. Так само, не можна підготувати спеціаліста, якщо не хоче вчитися, а батьки заставляють і оплачують навчання. Чисельність викладацького складу прямо залежить від кількості студентів. З метою недопущення скорочення чисельності викладачів, адміністрація вузу просить викладачів атестувати студентів, які не виконують навчальну програму. Існує проблема якісної підготовки науковців. Теорія відірвана від практики. Якість викладання низька, слабо використовуються активні методи навчання. Як в Україні так і в Чернівецькій області перевиробництво економістів і юристів. Тому тенденція до оптимізації вищих навчальних закладів справедлива і необхідна.

Щодо корупції у вишах, не для кого секрет існує вона і в ЧНУ і БДФЕУ і інших вузах. Різниця лише, де більше, а де менше, в одному виявлена правоохоронними органами, а в другому ні. У цьому лише різниця. Щодо наукового потенціалу і престижності ці вузи не порівнянні. Лише той факт, щоб Міністерство освіти і науки дозволило перейменувати інститут в університет і отримати акредитацію, проф. Прядко В.В. запросив доцентів і докторів наук, які працювали раніше в ЧНУ на різні кафедри, а потім були звільнені по закінченню річного контракту.

Викликає сумнів твердження проф. Прядко В.В., що всі студенти після закінчення даного вузу працевлаштовані. Комісії, необхідно перевірити працевлаштування цьогорічних випускників двох вузів. Результат буде не на користь жодного навчального закладу. Для звіту, що випускники працевлаштовані, адміністрація примушує студентів приносити липові довідки, цим самим просить Міністерство освіти і науки збільшити набір абітурієнтів на бюджетну форму навчання. Наша позиція, зменшувати набір на бюджетну форму навчання, а при потребі збільшити на контрактну форму навчання. Яка потреба в економістах і юристах для міста і області на 5-10 років ? Який економічний ефект від об’єднання двох вузів ? Міністерству освіти і науки є над чим працювати, щоб покращити підготовку спеціалістів, щоб дипломи вузів України визнавались в країнах ЄС. На ці питання повинно дати відповідь Міністерство освіти і науки України і тоді багато питань буде знято. Яка позиція з цього питання органів місцевої і обласної влади?
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
18 460
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
13 300
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
8 936
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
8 117
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 533
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 488
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 465
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 977
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 463
Навколішки і з прапорами: на Буковині зустріли траурний кортеж із захисником - фото
3 847