
За попередніми прогнозами метеорологів, квітень мав складатися з більшості днів зі спокійною геомагнітною ситуацією, яка, як відомо, може змінюватися кожного дня. Саме така ситуація відбулася у першій половині місяця — магнітні бурі з перших днів слідують чергою одна за одною.
Про це пише NV.
За прогнозом науковців British Geological Survey Geomagnetism, днями сталися два викиди корональної маси, що залишили Сонце. Помічене значне відривання щільної нитки. Через це геомагнітна активність найближчим часом зміниться: очікується потужна магнітна буря з показниками STORM G1 який переходитиме у STORM G2. Потужні геомагнітні збурення відбуватимуться протягом трьох днів: 15, 16, 17 квітня.
Вчені Центру прогнозування космічної погоди, прогнозують потужну магнітну бурю з показниками STORM G1 та STORM G2 16 квітня. А також припускають, що 17 квітня триватиме буря з показником STORM G1.
Нагадуємо, G-індекс характеризує інтенсивність геомагнітної бурі від 1 до 5 та відповідає К-індексу, якщо додати 4. Тобто, наприклад, бурі G1 відповідають К-індексу 5. К-індекс застосовується фахівцями для позначення інтенсивності магнітних бур, геомагнітна активність яких вимірюється за шкалою від 0 до 9.
Важливо пам’ятати про те, що сонячна активність постійно змінюється, тому краще відстежувати показники сонячних спалахів і геомагнітних бур й не припиняти з особливою ретельністю слідкувати за власним здоров’ям.
Як зменшити вплив магнітних бур
Нормалізувати сон. Спати не менше восьми годин на добу.
Збалансувати водний баланс. Пити протягом дня чисту воду.
Передивитися щоденний раціон. Віддати перевагу легким стравам і відмовитися від алкоголю.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram