Український співак-воїн YARMAK, справжнє ім'я якого Олександр Ярмак, висловився про чоловіків, які тікають від мобілізації.
Олександр, який пішов добровольцем в ЗСУ на початку війни, зазначив, що намагається стати прикладом для інших. Він хоче показати, що захищати країну - це важливо.
"У мене особливої зневаги немає, я навпаки намагаюся всіма закликами, діями мотивувати цих людей побороти страх. Ми пройшли шлях, коли не було, наприклад, взагалі дронів, коли в дрони не вірили, зараз є дрони, віра, є все, зараз потрібні тільки люди", - сказав Ярмак в програмі "ТУР ЗІРКАМИ".
І додав, що на фронті з ним траплялося різне. Тому завжди потрібно бути максимально обережним і не припускатися помилок, які можуть коштувати життя.
"Буває все дуже несподівано. І те, як летять снаряди, керовані авіаційні бомби, ти ніколи не можеш прорахувати, де вона впаде, що буде з тобою у цей момент. Були декілька моментів, коли 30 секунд-хвилина вирішувала питання життя. Якісь сили оберігали, що ти просто 30 секунд був там, ти міг затриматися і все, залишитися там на все життя. Але намагаємося не робити помилок, ставитися до цього, як до роботи", - наголосив співак.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.