Усі шукають легких рішень для підтримки здоровʼя. Чарівної таблетки не існує. Але не варто забувати про прості корисні звички, які дадуть не гірший ефект.
Про це
повідомляє кардіологиня Наталія Іванюк в Instagram.
Скільки часу гуляти вденьЗа словами лікаря, простий спосіб синхронізації півкуль — це ходьба з активними рухами рук у темпі 6-7 км/год. Він нагадує темп, коли ви кудись спізнюєтеся і квапливо йдете.
Зокрема, це чудова боротьба зі стресом. 20-30 хв ходьби знижує рівень кортизолу — гормону стресу і покращує роботу мозку.
До того ж нові маршрути можуть покращити пам’ять, увагу та мислення. Варто освоювати нові траєкторії для тренування мозку.
Регулярна ходьба стабілізує рівні артеріального тиску, пульсу, холестерину та ваги.
Також введіть ходьбу у звичку, як новий спосіб відпочинку. Виходьте на усвідомлену прогулянку протягом обідньої перерви. Робіть глибокі вдихи, відчуйте опору під ногами й занурюйтесь у момент спокою хоча б на 20 хвилин.
Чому зміни потрібні на все життяКардіолог зазначила, що це зміни, які потрібні не на 1 день, а на життя. І тоді результат не змусить себе чекати.
"Користуйтеся прекрасною весняною погодою, споживайте вітамін D та насолоджуйтеся свіжим повітрям", — йдеться у повідомленні.
Міцний сон — ходьба забезпечує здоровий сон. Якщо ви страждаєте безсонням — вечірня прогулянка саме те, що вам абсолютно необхідно.
Прогулянки сприяють хорошому настрою — ідеальний спосіб розслабитися. Річ у тому, що неспішна ходьба — відмінний спосіб очистити голову від поганих думок.
Причому позитивний вплив надає не стільки сама ходьба, а споглядання того, що відбувається навколо нас.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
29-03-2024, 02:00
0
1 997