Weather

До 20% українців можуть втратити право на субсидію

Новини України / новини
1 316
0
До 20% українців можуть втратити право на субсидію

Приблизно 15-20% тих, хто сьогодні отримує субсидії, можуть втратити право на пільги з початку нового опалювального сезону. Це пов'язано з прийнятими Кабінетом Міністрів змінами критеріїв надання субсидій.

Про це розповів директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі "Громадського радіо".

“У наступному опалювальному сезоні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг може втратити кожна п'ята українська родина. Точна кількість українців, які втратять право на субсидії після зміни критеріїв їх нарахування, стане відомою приблизно через півроку", - сказав Музиченко. "Але об'єктивно, на наш погляд, десь відсотків 15-20. Це ті, хто може її не одержати наступного періоду", - зазначив він.

Музиченко розповів, що субсидії можуть втратити люди, які мають нові автомобілі.

"Це автомобілі молодші 5 років. Тобто, не сам факт здійснення покупки протягом останніх 5 років, а наявність автомобіля, з дня випуску якого пройшло менше часу. Тобто, це досить цінні речі", - пояснив він.

Також на субсидію не зможуть претендувати ті, хто має житло з великою квадратурою.

"Для квартир це 120 квадратних метрів, для будинків - 200. Але є винятки для багатодітних, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу - тобто, там, де активно проживає велика кількість громадян", - розповів Музиченко.

За його словами, нові правила призначення субсидії повинні підвищити ефективність програми житлових субсидій.

"Передбачено більше стимулів для того, щоб наші працездатні громадяни, які не працюють, все-таки вирішували питання щодо свого працевлаштування і отримання доходів. І головне, щоб вони ці доходи показували", - сказав Музиченко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують