"Шукайте іншу роботу". Чиновник розлютив Гройсмана, бо не слухав його

Новини України / новини / політика, влада
2 096
0
"Шукайте іншу роботу". Чиновник розлютив Гройсмана, бо не слухав його

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман порекомендував заступнику голови Чернігівської ОДА Леоніду Сахневичу написати заяву на звільнення, бо той неуважно його слухав на засіданні.

Про це повідомляє Укрінформ.

Інцидент стався у ході всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки до нового навчального року у місті Дніпро.

Спершу Гройсман закликав голів облдержадміністрацій та мерів міст взяти участь у серпневих конференціях освітян і пообіцяв особисто прийти на таку конференцію, а потім перейшов до питань підготовки кадрів у галузях національної економіки та питань бізнес-клімату в Україні.

Під час промови він раптово попросив вивести на екран Чернігів та звернувся до представника Чернігівської ОДА, Леоніда Сахневич, з проханням повторити те, що сказав останнє.

У свою чергу, Сахневич відповів, що Гройсман саме розповідав про серпневі конференції.

“Ви неуважно слухали, що сказав прем’єр-міністр. Прем’єр-міністр говорив про національну економіку. Я думаю, що вам треба прийняти рішення і знайти собі іншу роботу", - сказав прем'єр.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях споживачам безкоштовно замінюють тисячі електролічильників
25 199
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
15 183
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
13 649
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 558
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
9 326
На Буковині на річці Прут почали укріплювати береги
8 303
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
7 155
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
7 070
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 096
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 187


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.